SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207858

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
nie przeszkadza ze wpc? bo nie wiem w jakim stopniu ta oliwa z oliwek zwolni wchlanianie bialka, a co do orzechow to kurde ciezko znalezc

jeszcze pytanko, czy fasola czerwona sprzedawana jest surowa, tzn. czy tylko w puszkach konserwowa?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1090
s.m.p.a.

Dzięki, bardzo mi pomogłeś, poczytałem trochę o tym i dzięki tobie moje wątpliwości zostały rozwiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6605
jaki bylby efekt gdyby bylo 1,8 B 2 T 2 W
zamiast 1,8 B 1 T 4,3 W

kalorycznie to wychodzi identycznie, tylko energia z innych zrodel.
jak by sie wtedy organizm zachowywal?

---------------------------
www.subaru-auta.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
nie chodzi tylko o kalorycznosc, a to z kąd te kcal pochodzą.
metodą prób i błedów dojdziesz co dla ciebie najlepsze, trzymając sie oczywiscie podstawowych wytycznych, i celu jaki chcesz osiągnąc

zdr

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
z tego co czytalem to energia z tluszczy jest bardziej wartosciowa, ale ktory wariant lepszy jest to raczej zalezy od celu diety oraz od tego czy jestes ekto/endo.

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1417
Mam pytanko odnosnie pierwszego posiłku...Do tej pory jem płatki owsiane+ 2 jajka + cynamon + orzechy włoskie + oliwa + miód i miksuje wszystko i potem smaze na teflonie(na minimalnej ilosci oliwy).Moje pytanie brzmi.Czy mozna to wypić jak koktajl " na surowo" czy raczej nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
surowe owsiane,surowe jaja odpada!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
surowe platki ludzie jadaja, tzn nie same.
ja jak nie chcialo mi sie gotowac to przynajmniej do szklanki i wrzatek wlewalem i tak pod przykryciem z 10min

jak z moim pytaniem odnosnie bialka, czy wpc nie wchlonie sie za szybko nawet po dodaniu tluszczow?
i czy cos przeszkadza zmieszanie bialka i wypicie tego dopiero po 2-3godz.

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
zalane wrzatkiem jak najbardziej ale jaja surowe wiec odpada!!
mozesz spokojnie wpc pic z oliwa,co do przyrzadzenia wczesniej to roznie z tym bywa niby producent zaleca bezposrednio po przygotowaniu wez wpc osobno i zalej woda i wypij ale mozesz sprobowac tez wczesniej zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
ok, nie bede ryzykowal, zaleje w szkole

tylko wciaz nie moge do konca zrozumiec jak z tym WPC, czy moze zastapic posilek na 3-4godziny, czy tluszcz naprawde i skutecznie hamuje wchlanianie

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium