SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209606

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Tu chodzi o to , że warzywa opóźniają wchłanianie ze względu na błonnik , ale raczej przed treningiem można szamać , byle nie za dużo i oczywiście z odpowiednim odstępem , reguła bardziej tyczy się jedzenia po treningu. Choć wielu unika warzyw okołotreningowo też dlatego , że gorzej im się ćwiczy u niektórych błonnik = gazy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
takie pytanie: po treningu biorę mono + bcaa i mogę od razu zjeść kurczaka + ryż, czy może lepiej mono+bcaa+carbo a po godzinie kurczak i ryż ? chodzi mi o to czy ten posiłek po treningowy nie będzie miało wpływu na działanie i wchłanianie mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
jak cie nie zalewa to mozesz dodac carbo potem do godziny posilek,lub bierzesz mono+bcaa nastepnie w chacie posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Witam, mam pytanie, chodzi mi o odstęp czasowy po jakim powinienem zjeść twaróg na noc po treningu, biegam o godzinie 22:00 hitt, ok. 18minut, teraz pytanie czy mogę zjeść ten twaróg np. 10 minut po zakończeniu (wykompaniu sie, itp.) czy powinienem odczekać trochę dłużej? pytam ponieważ dość wczesniej kłade się spac bo ok. 23:30/45 i nie za bardzo wiem teraz o ktorej powinienem zjeść ów twaróg ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
mozesz odrazu wszamac,lub chodz wczesniej spac,albo wczesniej biegaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
powinieneś zjeść normalny posiłek a nie samo białko



Zmieniony przez - iza121 w dniu 2009-06-17 22:42:22

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Hm, normalny posiłek zjadam ok. 19:00 czasem przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
koles08 - ten problem że w chacie jest po godzinie dopiero bo mam taki dojazd i i akurat dość mocno się zalewam czyli te carbo odpada, to jak robić ? po treningu mono+bcaa a po godzinie kurczak + ryż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
zrobiłbym tak jak mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w bez problemowo a w domu nawet możesz postawić na ww o niższym ig i mięso chude

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium