SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 raz w tyg cheat meal i będzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3556
s.m.p.a. - teraz trochę mi namieszałeś ;) to mam jednego dnia zjeść całość, a potem przez pozostałe dni trzymać miche, czy trzymać miche, a codziennie "psuć" ją takim jedzeniem spoza "dobrej" listy? bo już sam nie wiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie czytałem co pisaliście więc sorry ja podaje swoje zdanie tylko jeden raz tyg zjadłbym paczkę chrupek lub czekolade czy batony ze 2 jedząc codziennie bedziesz chciał więcej i więcej tak to bedzie kwestia nagrody.....
wyrażam tylko moją opinie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
a czy gdy zastepuje posiłek gainerem to musze brac do niego jeszcze jakies tłuszcze ? mam gainera Super mega mass 4000 olimpu . Kiedy pic tran ?rano czy do ostatniego posiłku na noc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2677
Hmmm mam pytanko... otóż dopiero zaczynam ćwiczyć na siłowni już mam ustalony plan (jak na razie ACT później FBW) tylko jedno mnie nurtuje DIETA... mam trochę brzuszek ale nie jestem gruby normalnie biegam gram w piłkę itp. i nie chcę chudnąć więc czy muszę mięć w treningu dietę ? czy wystarczy tylko w miarę zdrowo się odżywiać (6 posiłków dziennie co 2 godziny)

prosiłbym o dokładną odpowiedź fachowca a najlepiej kilku :) dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tran kiedy chcesz byle by nie w okołotreningowych

gainer jeśli żywcem nie masz co zjeść i nie jest to po treningu i przed dolałbym oliwy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3556
No tak normalnie to ja też stosuję marchewkę (czekoladę) na kiju w formie nagrody, ale teraz, jak wrócę do domu, to w ogóle nie będzie kija tylko same marchewki wokoło ale tylko przez ok. 4 tygodnie czekają mnie takie tortury w postaci lukrowanego makowca albo babki w czekoladzie, bo później znowu wracam na "sam sobie sterem, żeglarze i kucharzem", więc nie będzie miejsca na takie smakołyki.
To w końcu jak mam zrobić, żeby wilk był syty i owca cała? ;) Skreślić jeden dzień z diety i zjeść całą blachę, czy trzymać michę, a jeść codziennie po kawałku?
(mam nadzieję, że oprócz "ok, dzięki" to będzie mój ostatni post na ten temat tutaj, bo problem durny, a go rozciągamy :P po więcej problemów zapraszam do mojego, cieszącego się zerową popularnością tematu, ew. może wrzucę coś tutaj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja zrobiłbym jak powiedziałem 1 raz w tyg

patelka dieta to 80% sukcesu ...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
a co ze zwykła herbaa stołową ? Mozna ja pic czy sa przeciwskazania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3556
ok, dzięki ;)
spałaszuję blachę makowca na raz, a reszta tygodnia już wg ustalonej diety
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium