SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 175
mam pytanie czy w diecie
oliwę z oliwek można zastąpić czymś innym <tańszym> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
oliwa jest tania wystarczy poszukac

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
oliwy z oliwek raczej nie da się zastąpić nawet czymś droższym

poszukaj tanią z pierwszego tłoczenia ( więc extra virgin ) która będzie ci smakować w miarę

w tym temacie znajdziesz kilka propozycji firm https://www.sfd.pl/Oliwa_z_oliwek_EXTRA_VIRGIN_-_pierwsze_tłoczenie-t217441.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
słonecznika też nie za dużo, bo omega 6 zawierają, może zmień na pestki dyni :)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
witam

mam takie pytanie w sumie mniej wiecej sam znam na to odpowiedz bo troche juz w tym temacie siedze ale chce byc do konca pewny:)

chodzi mi dokładnie o węgle jakie kiedy można jesc,rano płatki owsiane po treningu ryż biały,brązowy,ziemniaki,kasza i co by sie tu jeszcze najbardziej nadawało? przed treningiem np ryż brązowy,kasza,a jak ktos jest na masie i np w pozostałych posiłkach chce dodac węgli to jakie wegle jezeli to nie jest posiłek ani przez ani po treningowy ani sniadanie?tylko zwykły posiłek bo ktos jest ekto i masa mu nie idzie to co kasza,ryż brązowy??

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2009-08-21 08:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10274
2 pytania:

1) czy zjedzenie przedtreningowego 45 minut przed treningiem będzie bardzo złym pomysłem (w sensie że za mały odstęp) ?
2) czy jak czasami zdarzy się, że przedtreningowe białko to będzie wiejski - to bardzo źle? Wiem, że kura najlepiej ale jak nie kura to co? Może twaróg będzie lepszym pomysłem niż wiejski?

Z góry dzięki za odp, te pytania nie dają mi spokoju

"to czym mam smarowac głupi chleb, ocipieje zaraz z tym forum,
tego nie można to nie bo tamto zaszkodzi ludzie wyzluzjcie" :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Jedno pytanie. Jak się własciwie powinno liczyć te zapotrzebowanie kaloryczne?
Należy uwzględnić aktualną wage ciała, czy tylko suchą mase bez tkanki tłuszowej?
Waże 78kg, 180cm, wg maszynek w aptece które niby mierza poziom tkanki tłuszowej mam około 65kg beztłuszowej masy. Wg której wagi mam liczyć moje zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10274
@Adramel - z tego co wiem to zapotrzebowanie liczysz od masy całkowitej.

"to czym mam smarowac głupi chleb, ocipieje zaraz z tym forum,
tego nie można to nie bo tamto zaszkodzi ludzie wyzluzjcie" :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian17
Po treningu ważniejsze jest wyższe IG produtku, w innych posiłkach już nie koniecznie.

baal80
1. Ja bym sobie odpuścił taki posiłek. 45 minut to bardzo krótko.
2. Wiejski? Chodzi o serek wiejski? Kura wypada gorzej od mięsa czerwonego. Ryby tłuste również uwzględnij w diecie. Twaróg przed treningiem nie za bardzo, ze względu na długi czas uwalniania aminokwasów.

Adramel
Ogółem liczy się od całej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 140 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10274
Dzięki, tak właśnie mi się wydawało że za wolno amino się rozpadają z nabiału...

No cóż - pytam bo dziś kicha jest, nie miałem czasu wczoraj michy przygotować do pracy i muszę improwizować - na razie na II śniadanie zjadłem bułkę orkiszową, wiejski (tak, serek ;) pomidora i ogórka, na obiad mam tune z wody, paprykę, smażoną (na oliwie) cukinię i kolejną bułkę orkiszową. Po powrocie do domu zmajstruję jakiś przedtreningowy z prawdziwego zdarzenia i po jakiejś godzince na trening...

"to czym mam smarowac głupi chleb, ocipieje zaraz z tym forum,
tego nie można to nie bo tamto zaszkodzi ludzie wyzluzjcie" :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium