SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209457

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
pytanko mam nitro tech i gold standard bialeczko jak ktote na noc ktore po treningu poprzebudzeni itd jakies propozycje

Możesz trochę jaśniej ? Bo nie rozumiem pytania

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jedno i drugie szybkowchlanialne

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Zauwazylem ze odzywka bialkowa, czy carbo (mowa o suplementach) nie sa takie drogie, rozumiem ze to w jakis sposob jest chemia prawda, mam pytanie czym generalnie rozni sie porzadny posilek typu makaron + kurczak + tluszcz od odzywki bialkowej + carbo badz gainera, jakie sa minusy spozywania suplementow zamiast jedzenia.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Czy magnez lub witamina B6 mogą powodować pryszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
Wiem że wartości odżywcze liczy się na produktach przed obróbką. Ale jak to się ma do smażenia np. kurczaka. Zrobiłem 2 filety które przed obróbką miały prawie 500g, a po smażeniu na tefalu zostało z nich 350g. To mi się wydaje że w tym przypadku powinienem liczyć 350g a nie 500g .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
Kilaazz
zarcie to zarcie proch to proch..
posilek zeby odzywka zastapila to mysial by byc naprawde dobrej jakosci gainer,bo carbo to cukry proste..

Mirek
wszystko przed obrobka!!

Serce21
raczej nie chyba ze masz jakies uczulenie

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-06-04 19:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
ale to jak to jest, bo wszyscy mówią ze przez smażenia, gotowanie produkty tracą wartościom odżywcze, i ciężko mi najeść 300g kurczaka a liczyć to za 500g. Bo tak by to wychodziło i zmienia to postać rzeczy bo to jest ekstra 200 Kcal które niby połknąłem a głodny chodzę. I może mi ktoś powiedzieć co się w tym kuraku spala na teflonie , ja myślałem ze to woda i trochę tłuszczyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 230
tak trudno zrozumieć że warzymy produkty przed obróbką? to co z schodzi z piersi to woda a wartości zostają te same!!!

This is Hardcore.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 932
no to jak woda z chodzi z kury, to zostaje liczmy z 500g zostało 350g. Może się mylę ale na 100g kury w tym 21,5g białka (21 x 4=86Kcal)1,3g tłuszczu to 10Kacl czyli jak woda wyparowała i zostało 350g to właśnie tej czystej kury. Tak mi się wydaje i z tego powinienem liczyć bo woda nie ma kalorii ani wartości odżywczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
jak gotować wołowinę i wieprzowinę (ile czasu? od razu mięso wrzucić na wrzątek czy do zimnej wody?), żeby to mięso dobrze się strawiło?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium