SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207783

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
.

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2009-02-26 22:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
To jeszcze pytanko mam.
Gdzies czytalem ze jak ktos ma np. ( bo nie pamietam jak to pisalo ) 70kg wagi i 15%bf to jak dowali 5kg czystego miesa to bedzie mial np. 12% bf moze mi ktos wytlumaczyc czy to prawda i jakim cudem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zawsze przy masówce skoczy Ci coś tłuszcz ciężko uzyskać 5kg czystego mięsa
także imo to bujda jednemu się większy bf innemu znów obniży zależne od genetyki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
zaczalem masowac ww idzie 4.5 jem co 2h ale po 1.5 juz mnie za***iscie ssie co poradzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1047
witam,
pytanie na pograniczu tego działu...
Gdzies czytalem, ze dobrze jest 50g białka, 50węgli do kreatyny ( w fazie nasyconej. Nie mam żadnego bialka typu serwatka, tylko naturalne np. jajka, twaróg,tuńczyk. Czy moge dodac krete do któregos z tych produktow? a i o jakich oni mowili? co proponujecie -50g wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
VT-SHTORM , jak masz dobrze ułożoną dietę nie powinno Cię ssać.
Możesz dodać trochę więcej błonnika do posiłków, bo błonnik spowalnia trawienie, wydłuża okres po posiłku,w którym nie odczuwasz głodu.
A jeżeli to nie pomoże to o każdej porze[tylko nie w okolicach około treningowych] możesz sobie przegryzać warzywa(np. marchewka), ale nie strączkowe (np. fasola)

Pozdro

Zmieniony przez - GoroPL w dniu 2009-02-27 12:59:03

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
elo zrobilem sobie taki posilek przedtreningowy

ryz brazowy/makaron razowy
200g cycka

czy to nie za duzo bialka ??
wszystko sie przyswoi?

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
raczej tak

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
logitech45 , wszystko powinno się przyswoić
Ludzki organizm przyswaja za jednym razem około 40-50 g białka

I mam od razu pytanko, takie głupie

Czy to prawda, że jak się przebywa na słońcu to dostarczamy sobie witaminy D ?

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak, organizm sam może produkować witaminę D pod wpływem promieni słonecznych, które przedostają się do naszej skóry.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium