SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
1. Czy z brzoskwini mogą powstawać pryszcze? Bo gdzieś wyczytałem że oczyszcza ona organizm z toskyn...??
2. Jakie są najważniejsze posiłki bo nie chce przestrzegać diety dokładnie. Czy najważniejsze posiłki to około treningowe i śniadanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
1. Czy z brzoskwini mogą powstawać pryszcze? Bo gdzieś wyczytałem że oczyszcza ona organizm z toskyn...??
2. Jakie są najważniejsze posiłki bo nie chce przestrzegać diety dokładnie. Czy najważniejsze posiłki to około treningowe i śniadanie?

1.raczej nie chyba ze masz na nie uczulenie
2.tak te 3 i na noc jeszcze bialkowo-tluszczowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
1. Zakupiłem sobie serek śmietankowy Piątnica B:6 W:4,6 T:22 Czy nadaję się on jako smarowidło do kanapki ? czyt. jest to zdrowe? No i czy na dłuższą metę się to nadaje? Inna kwesti to jakie tłuszcze zawierają przetwory mleczne? Nasycone?

2. Czy pasta z makreli własnej roboty może być na stałe włączona do diety? Załóżmy ostatni posiłek pasta z makreli + twaróg + oliwa + warzywa.

3. Co z dekstrozą? Gdzie ją włączyć? Od razu po treningu zamiast banana?

Dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 nasycone na dłuższą metę o dup... rozbić

2 może być tylko czasem dawaj sam ser żebyś codziennie nie jadł wędzonego

3 daj lepiej banana taniej wyjdzie jest zbędna

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
Poleciłbyś mi jakieś inne smarowidło?

Dodać ser? znaczy się twaróg :)?

Co do dekstrozy, to dostałem worek jej gratis, więc można zużyć, nie uznaję odżywek typu Carbo lub innych węgli. Po treningu dodać 30g Dekstrozy + porcja WPC do jednego shakera ? Będzie dobrze?

Zmieniony przez - nrk1989 w dniu 2009-06-09 20:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
inne smarowidło trochę masła jak masz dobrą proporcję tłuszczy tyle tak bez smarowidła

dodaj ser

będzie dobrze jak dostałeś możesz brać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2765
Nie lubię masła :) Więc będzie bez smarowidła.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, wędzonka + twaróg co jakiś czas OK, ale zazwyczaj jeść to co zawsze czyli Twaróg + warzywka + oliwa :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak mozesz jeść z 3-4 razy w tyg z wedzona bedzie ok

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
,,Ciężko na kaszy zjeść 700g ww bo ona strasznie pęcznieje. W ogole to jesteś pewien ze zapotrzebowanie na ww 700g? Ile ważysz? jeden worek kaszy liczysz jako 100g nie ważne ile bedzie ważył po ugotowaniu .
Tak takie same , tylko traci wode , której i tak nie liczysz .''

Ważę 53 kilogramów .Z tymi 700 g węglowodanów to trochę przesadziłem, moje zapotrzebowanie jest mniejsze .

Dziś np. zjadłem 200 g kaszy jęczmiennej (liczone za pomocą miarki )-przed gotowaniem .100 g kaszy to ok.75 g węglowodanów (przed ugotowaniem) i jak zjadłem tej kaszy 200 gram to 2x 75 czy może 2x75-50% ? Bo podobno kasza po ugotowaniu traci połowę węglowodanów, więc nie wiem jak liczyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
już odpowiedziałem na to pytanie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium