SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207915

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
no i do sniadania mozesz dorzucic fatu i pamietaj o duzej ilosci warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150
Witam.
Niedawno stworzyłem moją pierwszą "dietę"..pisze "dietę" bo dietą z prawdziwego zdarzenia tego nazwać raczej nie można.

Jeden z uprzejmych użytkowników (pozdrawiam koles08 :) ) zaproponował pewne zmiany...jednak kurde..za nic nie zgadzają się one z tym co wyczytałem w postach podwieszonych. I teraz nie wiem co zrobić..czasu malo, bo od poniedziałku chciałem ruszyć z tym wszystkim :/

Chodzi mi mianowicie o warzywa w posiłku przed treningowym...czytałem żeby absolutnie nie dawać ich ani przed ani po... i co teraz? Koles08 radzi mi żebym wrzucił.. staż ma sądząc po profilu już długi..ale...mam wątpliwości, dlatego chciałem usłyszeć jakieś trzecie zdanie (nie bierz tego do siebie koles08, jestem Ci bardzo wdzięczny że w ogole postanowiłeś poswięcić mi chwile swojego czasu.. po prostu chciałbym miec pewność) :D

link do "diety" gdyby ktoś był tak łaskaw i zerknął https://www.sfd.pl/Dieta_redukcyjna-_korekta_-t505811.html

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Ase111 w dniu 2009-06-11 23:37:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
dawaj warzywa
sam suchy ryż będziesz jadł?

koles08, dobrze Ci powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 605
witam od poniedziałku praca na budowie od 6 do 17 co w tym czasie jeść mam gan bolica 6000.
19 lat, 85kg, 189cm, staż 3 miesiące, co jeśc żeby stracic troszke tłuszczu i przybrac na mięśniach ( jesli to wogóle mozliwe:P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
żeby stracic troszke tłuszczu i przybrac na mięśniach ( jesli to wogóle mozliwe:P)

nie w tym samym czasie

co jeść?
to zależy od całej diety, przyjętych założeń i rozkładu btw jaki sobie przyjmiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
i dodam ze na poczatku jeszcze mozliwe jak zaczynasz ćwiczyc potem ciężko albo masa albo redukcja

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
[CODE]pytanie:[/CODE]
pamietam, że spotkałem sie kiedyś ze stwierdzeniem optimum ok pół kg warzyw ed

i teraz tak:

-przy jakiejkolwiek próbie ich podliczania brać pod uwage:
surowe/takie w jakiej formie kupujemy(mrozona przykladowo)/takie jakie na talerzu ląduja
??



Zmieniony przez - bic44 w dniu 2009-06-12 09:25:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
eby stracic troszke tłuszczu i przybrac na mięśniach ( jesli to wogóle mozliwe:P)- dodam ze na poczatku jeszcze mozliwe jak zaczynasz ćwiczyc potem ciężko albo masa albo redukcja -imo dokładnie odwrotnie, ponieważ takie kombinacje wymagają większej wiedzy i doświadczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Czy ostrowie wpc moge spozyc sobie poprzez doanie jej do np musu truskawkowego?? Ktory oczywiscie sam przygotuje bez zadnych zbednych dodatkow..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ta, ale pamietaj ze cukru dodajesz, wiec warunkuje to pory 'przydatnosci'
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium