SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
W zwiazku z tym, ze nie dostalem odpowiedzi w pewnym poscie, zwracam sie z pytaniem tutaj. Czytam, czytam i czytam posty w tym forum i mam maly metlik w glowie. Jedni pisza, ze po treningu nalezy jesc weglowodany zlozone o wysokim ig, inni natomiast, ze proste o wysokim ig. Czy ktos mi wkoncu jasno powie jakie weglowodany powinienem uwzglednic w posilku potreningowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli posiłek jesz bezpośrednio po treningu to możesz dać złożone o wys ig

jeśli natomiast po siłowni idziesz do domu i nie masz możliwości zjeśc od razu zapodajesz proste w postaci np. owoca, carbo czy gainera :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Siema mam pytanie najlepszy ryż przed treningiem jest brązowy a po treningu? Biały zwykły, parbloiled czy jaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zależy od twojej diety budowy jak jesteś ekto dawaj zwykły najlepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
witam:) mam pytanie czy na redukcji mogę jeśc kapustę np.pokroje ja doprawię i ugotuje?albo pod jakaś inna postacią.bo ostatnio w tv cos mówili ze kapusta i groch nie jest wskazany u osób odchudzających się,prawda czy nie?(szczególnie mi o kapustę chodzi)


i jak jest z grzybami wolno jeśc na redukcji czy nie za bardzo? pieczarki itp??

albo mięso mielone?bo mam w lodówce i nie wiem czy mogę go wszamac czy nie :D bo niby jest upieczone i w panierce:D ale nie wiem chyba za bardzo nie wolno...


czekam na odpowiedz i z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
A czy mogę ćwiczyć trzy razy w tygodniu w takim rozplanowaniu: środa - piątek - niedziela? Czy lepiej jak się ćwiczy poniedziałek - środa - piątek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Serce21 a co to ma do rzeczy? w astrologa się chcesz bawić ważne że masz dzień przerwy na regeneracje

MARIAN 17 kapusta jest niskokaloryczna więc możesz włączyć bykle bez żadnych zasmażek itp cudów groch już bardziej kaloryczny

grzybów również możesz dodać do smaku

mielone już gorzej chyba ze w sklepie ci mielili i widziałeś co mielą bo mielone pakowane to najczęściej oszukane jest i więcej tam tłuszczu niż na to wygląda a jak w panierce daj se spokój

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
DO POSTA POWYŻEJ: No to tak, za nim wroce do domu to mija tak ok 30 minut. To w tym przypadku mam rozumiec, ze lepiej po treningu wszamac weglowodany zlozone o wysokim ig?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli tak wygląda zjedz banana bezposrednio po a potem w domu ww o wys ig plus białko albo jak masz wypij gainera bezpośrednio po a w domu podobny posiłek jak wcześniej podałem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 592
Picie dużej ilości Coca-Coli prowadzi do osiadania dużej ilości tłuszczu... wiem to z własnego doświadczenia gdyż byłem od niej trochę uzależniony!
Jak sytuacja się ma do Coli Zero? Niby ona nie ma żadnych kcal... Czy można sobie raz w tygodniu pozwolić na wypicie 1 litra tego napoju? Chyba jest to o niebo lepsze rozwiązanie niż picie zwykłej Coli z ogromem "śmieci"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium