SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w nie ma tam w ogóle nie ma białka prawie chyba że pijesz karton mleka ale nie polecam ani przed ani po ani ani

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
To ja już nie wiem co mam pić przed i po tym treningu :/. Bo ja tak super w temacie nie jestem bo siedze w tym od jakiegoś miesiąca i próboje przygotować jakąś diete itp. To co w końcu jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
...

wystarczyłoby raz i PORZĄDNIE przeczytać podwieszone, a nie pytałbyś o takie banały

przed i po węglowodany + białko
przed ww o niskim ig, po o wysokim ig

np. przed ryż brązowy/kasza/makaron pełnoziarnisty + chuda ryba/chude mięso/odzywka białkowa
po ryż biały/ziemniaki/makaron biały + chuda ryba/chude mięso/odzywka białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Ok dziękuje za pomoc Volcanodon, SOG. Mam jeszcze pare pytań:
1. Czy te ćwiczenia będą dobre dla ektomorfika? - https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html
2. Często widze teksty typu odżywka białkowa, gainer itp. Czy to są odżywki kupione czy można sobie je samemu przyrządzić ?
3.Znacie jakieś smaczne przepisy z dużymi ilościami orzechów?(oprócz masła orzechowego)

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-04-24 22:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1 jak zaczynasz trening dla początkujących act potem fbw poczytaj
2 kupione
3 az z taka iloscia jak masło orzechowe nie znam ale do owsianki na sałatki itp zawsze mozesz dodac

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Co myslicie o kaszce kus kus ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ok po treningu, w innym posiłku raczej mniej przetworzone produkty wybieraj.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2009-04-25 09:18:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
nie zwiazane z jedzeniem ale, myslicie ze jak zostanie mi troche kreatyny(hyperfusion) to warto stosowac jako antykatabolik? wyjezdzam i nie wiem co z tym zrobic

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie mam takie pytanko ktore mi nie daje spac spokojnie :D
Otoz przyjmijmy ze ktos ma set point 14%bf i schodzi ponizej 10% bf i pozniej proboje robic mase bez zalewania sie to czy ten poziom ponizej 10%bf sie utrzyma czy organizm sam sobie dojdzie do 14%bf " bo wtedy mu lepiej " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
raczej masy bez chociaż najmniejszego zalania nie zrobisz ale kto wie do ilu dojdzie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium