SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209383

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lepiej nie zawierają pektyny będą fermentować w nocy poza tym fruktoza

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Sportowcy trzymają się razem a jak ja nie jem to i Ty nie zjesz hehe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Zalezy od celow, metabolizmu, trybu życia, rozkladu czasowego itd itdi td. Ale jesli idziesz spac niedlugo to lepiej nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 100
czesc, to w sumie moj pierwszy post na forum, bo staram sie glownie czerpac tematów innych osób. pytanie moje jest takie, planuje zaczac cwiczyc sobie HIIT bieganie rano, ale nie naczczo. Co zjeśc np 20 minut przed a co po treningu. Czy może przed byc np jogurt Jogobella Light, jest słodzona słodzikiem a węglowodany głownie z jakiś owoców no i z samego jogurtu. A moze lepiej byloby samemu jakis jogurt naturalny z owockami oddzielnie? A co po HIIT? Już normalny jakiś posiłek np omlet (białko) + węglowodany np również taki jogurcik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
...
zatrudnij sie i powiedz
oni nie produkuja tego na 1 kubek

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
69ww w 100ml czyli cukru nie wiadomo ile ale na bank duzo bo raczej w szejku nie ma za wielu skladnikow .
Co do biegania to 20min przed treningiem jak dla mnie za pozno musisz niestety wstawac i jest wczesniej a najlepiej gdybys trenowal wieczorami. Moje śniadanie to owsiane+rodzynki i biega się super ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
Dwa krótkie, pewnie banalne...

1. Czy posiłki na diecie redukcyjnej musze jesc o stalych porach czy wystarczy trzymanie sie 2-3h miedzy posiłkami?? Czasami zdarza sie wstac pooozniej i caly dzien leci:)
2. Kiedy stosować tran? Czy mogę na noc do twarogu łyknąc łyżeczke zamiast oliwy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
1.Nie musisz sie trzymac rygorystycznie tych samych godz, ale dobrze by bylo wtedy sie organizm przyzwyczaja i jest szybsze trawienie, bo w koncu jak wstalbys 2 h wczesniej to musialbys czekac na jeden posilek 2 h dluzej hehe ;p Ogolnie dzieki stalym godz nie podjadamy a to na redukcji wymagane.
2. nie wiem ale też z chęcią sie dowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
1. wystarczy, ze zachowasz rowne odstepy
2. tak

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium