SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
bez sensu jest podbijanie wegli, dodaj kcal z tłuszczy, obetnij białki do 1,7-1,8.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
nie wiem czy połaczenie dużo tłuszczy+duzo węgli jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak to nie są wegle proste, a tłuszcze są w odpowiednich proporcjach to jest "si"


kati zajżyj do swojego tematu w odchudzaniu

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2009-03-09 22:01:28

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
wiem że masz wielkie doświadczenie ale wiem po sobie że jako ekto cięzko jest z takimi ilośćiami żarcia, nie chodzi o zjedzenie ale że leży to na żoładku jak kamień,
sam sprawdziłem na sobie mniej tłuszczy więcej szybkoprzechodzących przez bebechy węgli złożonych typu ryż brązowy/kasza

chodzi ci pewnie o to że węgle jeszcze bardziej podbijają metabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Panowie okreslili mnie tu na mezo/ekto generalnie jak zjem to mam pelny bebech widac to jednak nie lezy mi to dlugooo na brzuchu nie odczuwam tego chodzby, wklepie jutro moja diete ktora lekko trzeba poprawic i pokminimy co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
aha

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1090
Mam pytanie:

Czy twaróg ma większą, czy mniejszą wartość biologiczną (chodzi mi o ilość poszczególnych aminokwasów; bio- value) niż mięso (mam na myśli szczególnie drób, kurczak, indyk)?

Szukając w internecie odpowiedzi natrafiłem na sprzeczne informacje na różnych stronach, więc byłbym wdzięczny za rozstrzygającą odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
z tego co ja znalazlem to twarog tez jest pelnowartosciowy i dorownuje miesu

mam pytanko, jestem na redukcji, w szkole jadam kanapke z chlebem pelnowartosciowym i piersia z indyka (tak wiem, chleb , ale ograniczam go do minimum). czasem jednak mam np 8 lekcji i zastanawiam sie czy dobrym pomyslem bylby taki shake, tzn. z bialka(ostrowia< i tu nie jestem pewien czy wpc pasuje ), wegle-np. platki owsiane oraz tluszcz(oliwa z oliwek/orzechy). wszystko razem zmiksowane.

drugie pytanie, czy przeszkadza cos, ze bialko sobie np rozpuszcze w domu z woda, a wypije po 3 godzinach?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
aha i trzecie pytanko, nie moglem nigdzie znalezc orzechow arachidowych(ziemnych), dzis w biedronce na takie sie natknelem, w domu zauważyłem że są smażone i solone(orzechy 94%, olej roślinny i sól).

Wartosc na 100g: 600kcal, B 28g, WW 15g i T 53g

czy nadadza sie jako zrozlo tluszczy do szkoly? mysle o 50g . bialko zapewne nie pelnowartosciowe?

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
może być taki shake mogą być też placki owsiane możesz zrobić w domu nic się nie stanie
orzechy lepiej kupuj takie żeby samemu łuskać jesz je oczywiście by zaspokoić jednonienasycone ?? takie smażone i z solą są do dupy ale możesz jeść jak kupiłeś białko z orzechów ziemnych ma ok. 52% przyswajaloności

So-ok w ostatnim kifie jest właśnie taki wskaźnik Protein Digestibility Corrected Amino ACID SCORE wyznacza on jakość białka pod wszględem strawności i zaspokojenia potrzeby na aminokwasy:

i tak np: serwatka białko jaja mleko i kazeina ma 1 (czyli najwyższą wartość)
a wołowina np. 0,92

Zmieniony przez - s.m.p.a. w dniu 2009-03-10 17:39:12

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium