SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 208740

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 542
A jak jest z wazeniem posiłkow??
Ważyc przed czy po przygotowaniu?? Dla przykładu, ostatnio piers z kurczaka przyrzadzała dla mnie kolezanka. po wyjeciu z piekarnika ze 150g zrobiło sie jej siedemdziesiat pare!!! Tylko woda wyparowała, czy białko tez?? Jaki jeest najmniej stratny sposob gotowania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Białko ulega nieznecznemu zmodyfikowaniu dlatego raczej nie wlicza się tego . Licz przed przygotowaniem bo woda też jest w piersi wliczona w końcu w jej skład a po pieczeniu wyparowała ;). Najmniej stratny sposób gotowania? raczej gotowanie jest bardzo pozytywne najlepsze ze wszystkiego, chyba że miałeś na mysli smażenie :> wtedy jak najkrocej i jak najmniej tłuszczu. A jezeli chodzi o pieczenie licz normalnie wage przed i nie przejmuj się, że piersi się kurczą , gorzej gdybyś był kobietą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
czlowieku, strone wczesniej 2 razy koles odpowiadal na te pytanjie, pomysl troche i uzyj wyszukiwarki czasem, chyba ze msaz iq ziemniaka

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-05-11 22:32:08

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Też wyjezdzam za tydzien na 7 dni. Ja to traktuje jako odpoczynek, i wpie.rdalam tyle ile sie da. Rok temu tak zrobilem i po tygodniu wrocilem genialnie wypoczęty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Nie wprowadzajmy niektórych w błąd każdy ma inny metabolizm i funkcjonowanie organizmu. Ja gdybym wpierdzielał ile się da 7 dni to bym nawet 5kg mógł przytyć xD oczywiście szybko też trace wagę , ale fakt przytycia 5kg fatu mnie załamuje xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
5kg fatu w 2 dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
oczywiscie ze podczas takiego wyjazdu nie nalezy brac pojemnikow z ryzem i kura tylko poprostu skorzystac i jesc to na co ma sie ochote oczywiscie w miare rozsadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
Panowie co myślicie o takim miksie (blender) po treningu:

- 70 gram płatków owsianych
- 50 gram gainera (20 % białka)
- 20 gram WPC 80

B: 42, T: 7, W: 79.

Chodzi mi głównie o ten błonnik w płatkach owsianych... ?

Zmieniony przez - Gel_Shock w dniu 2009-05-12 13:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
czemu zalezy ci na blonniku po treningu

przeciez po treningu trzeba szybko przyswajalne rzeczy jesc a błonnik w tym wypadku to utrudnia

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2009-05-12 14:05:39

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
witam! 2 szybkie pytania:

1. jaki owoc najlepiej spożyć po treningu - banan czy jabłko?
2. zapomniałem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium