SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207851

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
wliczaj całe, bo olej rybi właśnie zawiera omega 3 :)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
nadal czegos nie rozumiem. Skoro kaps ma 1000 mg z czego 250 mg to DHA i 250 mg EPA, to jaki kwas zawiera pozostale 500 mg, skoro to nie jest ani EPA czy DHA. Wyjasni ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
inne kwasy omega3
linolenowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
"wliczaj całe, bo olej rybi właśnie zawiera omega 3 :) " nie wliczaj całego

epa i dha to jest czego nasz organizm potrzebuje

nie wiem czym jest reszta tabletki ale jeśli np tak jak pisze Volcanodon kwas linolenowy a więc LNA to słaby pożytek z tego kwasu mamy mimo że jest on z rodziny omega-3

ja łykam olimp gold omega-3, tylko jedna kapsuła dziennie i jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8655
Witam czy będąc na cyklu masowym z kreatyną jakieś 4.5 tygodni, to czy mogę po tym czasie przejść od razu na redukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
A no wlasnie, dobrze, ze wspomniales o omedze olimpu, bo o nia mi chodzi. Jej skład zawiera olej rybi (65% kwasów tłuszczowych omega-3) przy 1000 mg. Czyli te pozostale 35 % nie zawiera w ogole zadnych kwasow tluszczowych omega 3?

Tutaj jest ten produkt:
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega_3Ÿ-opis783.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy siemię lniane może być jedynym źródłem omega-3 w diecie? Czy konieczne są kapsułki/olej lniany/ tłuste ryby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 880
Czemu w diecie na mase trzeba unikac chleba, bulek itp. ? Zlej jakosci weglowodany czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
bartek895 nie zapominaj tez o otoczce kaps

Luq10 nalezy unikac produktow przetworzonych

rossi_ nie moze byc jednym zrodlem. Niezbedne sa tez inne kwasy tluszczowe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
jak myslicie ile w 100 gramach szynki, takiej co sie kupuje dla dzieci na kanapki, naprzyklad "szynka gotowana z indyka" z biedronki, ile tam jest miesa a co za tym idzie bialka? Nadaje sie to w ogole do jedzenia?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium