SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 207862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10792
apetyt mam wiec jak coś to trzymanie diety byłoby dobre ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzymaj na zero j/w i generalnie nie przejmuj się za bardzo tym masz wyzdrowieć i odzywkać siły

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
czemu w diecie liczymy tylko bialko z miesa/odzywek? jak mi wychodzi bilans 2,4/kg na redukcji, natomiast podliczajac jeszcze bialko z innych produktow(jajka itd.), mam 3,0/kg, czy wszystko jest w porzadku?

czy liczac diete powinienem skupic sie na proporcjach B/T/WW? tzn. nie wiem czemu, ale proporcje skladnikowe mam ok, ale kcal wychodzi mimo wszystko wiecej niz powinno liczac, ze b i ww maja 4kcal, a t 9

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
1. ile mniej więcej można zrobić czystej masy mięsniowej w miesiąc na monohydracie ? bo nie chciałbym za duzo przytyć i fatu złapać... I jak dobrze kontrolować wagę jak nie wiem ile wody zostaje zatrzymane w organizmie ?

2. Czy można na stałe właczyć do diety sosy sałatkowe np. Knora, które robi się z oliwą i wodą :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
PHaSeR , wliczaj białko z jaj. Nie powinno się wliczać białka roślinnego, ponieważ jest ono nie pełnowartościowe.
Skup się na B/T/W, a jeżeli masz za mało Kcal, to podbij tłuszcze do np. 1.3g/kmc, albo węgle podbij i obserwuj reakcję organizmu.

Pozdro

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
@ziomosław w mięsiąc masa(tłuszczowa+mięsniowa) powinna skoczyć o ok 3kg jeśli nie chcesz się mocno zalewać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
pytanko czy jesli zmix przygotowany posilek np piers makaron i veg czy jest jakas roznica pomiedzy normalnym jedzeniem poprostu jest troche tego zarcia przez caly dzien i po kilku posilkach juz nie dajr rady a czasami nie mam czasu zuc tego wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
dzieki, chodzi glownie to to, ze ukladalem wg. tabeli z dobradieta.pl i podliczajac kcal produktow, wyszlo o 500wiecej, niz liczac z proporcji B/T/WW
czyli wliczac tylko bialko pelnowartosciowe? mieso, jaja, mleko, odzywki?

aha no i proporcje liczyc na ogolna wage czy czysta mase miesniowa?
kcal mi wychodzi ~2800, na redukcji dalem bilans 2400


---
VT-SHTORM, chcesz zmiksowac jedzenie razem, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem? jak tak to mozesz spokojnie, bedzie sie tylko troche szybciej wchlaniac

Zmieniony przez - PHaSeR w dniu 2009-03-07 14:01:53

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
PHaSeR, jak chcesz to możesz też wliczać białko roślinne ale, żeby nie było tego więcej niż 10-15% całego zapotrzebowania.

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
juz poczytalem troche odnosnie bialek , warzyw praktycznie w diecie nie mam, jedynie jako dodatek takze nie ma co wliczac, dzieki za pomoc ;)

Hard work has a reward. More hard work.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium