SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 201584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
<facepalm> Białko jak białko mi chodziło o to czy mmoge w mleku rozpuszczać a ty mi tu o zapotrzebowaniu wyskakujesz.. Wiem wystarczajaco dużo o diecie i nie musze niczego czytac. A co do pudełka to oto chodzi że kupywalismy jak już wcześniej wspomniałem na pół wiec kumpel ma te pudełko a ja sb przesypałem do starej puchy od innego białka. Czytaj uważnie -.-
PS. W niczym mi nie pomogłeś wiec proszę wstrzymaj się od głosu :)


Zmieniony przez - dioper w dniu 2014-04-25 18:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4208
Mleko w ponad 90% to woda, chyba że zsiadłe, to wtedy mniej. Te 10% innych składników nie ma aż takiego dużego wpływu na np. rozpuszczalność białka. Zatem możesz pić. Rzecz jasna z mlekiem.

"Go Train, or go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
dziena. Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Możesz w zasadzie we wszystkim. Pytanie tylko czy będzie Ci smakowało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
Smak ujdzie. Wczesniej piłem ultimate protein i smak podobny rozpuszczalność tez tylko ze te co teraz mam jest malinowe a tamte było waniliowe ;) Ważne żeby spełniało swoją role.

PS. biovit 80 o takie cudo kupiłem . Co myślicie?

Zmieniony przez - dioper w dniu 2014-04-25 18:41:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4208
No tak, we wszystkim co człowiek pije, oprócz tłuszczy rzecz jasna :)

"Go Train, or go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80256
czy w dzień kiedy wykonuje trening HIIT lub zwykłe aeroby brac krete jak w dni treningowe czy nietreningowe

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Mam pytanie odnosnie diety LC.
Jestem na niej kilka dni dopiero i wg. jej zalozen powinienem przez pierwsze dwa tygodnie ograniczyc WW do max 20g na dobę. Czy moge po pierwszym tygodniu zjesc kilka jablek, albo platki owsiane (takie mini ladowanie)?

Przy tej diecie pochlaniam mnostwo warzyw, bialka i tluszczy. Skoro w warzywach mamy błonnik, to dlaczego mam zaparcia i wzdecia? Zaznacze, ze nie toleruje laktozy, ale wybieram odpowiednie produkty do swojej diety w zwiazku z tym.

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Bardzo jestem ciekawy czy przerośnięte warzywa takie jak marchewki, rzodkiewki są zdrowe? Czy nie ma w nich jakiejś chemii, nawozów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Mnóstwo warzyw tzn ile ? Niektóre warzywa w dużych ilościach powodują wzdęcia być może jakiegoś nie tolerujesz zbyt dobrze Jak jadłeś wcześniej ? Taka nagła zmiana też może przynieść problemy gastryczne. . Zjedz te jabłka i już ja bym tego w ogóle ładowaniem nie nazwał chyba że chcesz 5kg zjeść.

Zmieniony przez - marbex w dniu 2014-04-26 08:22:38
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium