SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
z obciążeniem to maks na ilośc w jednej serii, łacznie każdego dnia 3 serie podciągania z obciążeniem, dosc krótkie odpoczynki między seriami

na raz nie wiem w tej chwili 75 kg może, nie ćwiczę za bardzo maxów, wszystko nachwyt

bez obciążenia nie wiem, na pewno ponad 50

podciąganie bez obciążenia jakoś mnie wcale nie męczy, przykre, ale raczej zakwasów nie będzie, najgorsze w tych długich próbach nie są mięśnie, stawy, ścięgna a naskórek na dłoniach


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2018-01-18 21:27:44
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
+50 bez obciążenia

KOSMOS jakiś..

W takim razie życzę gróboskórności w 2018
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Mateusz to forma jak zwykle bez szału ;)


nóg nie ćwiczę i lżejszy jestem :)


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2018-01-18 22:27:27
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No ja nie ukrywam, ale jestem teraz maniakiiem treningów. Trenuję naprawdę ostro nawet przysiady z obciążeniem, w najbliższym czasie postaram się nagrać te przysiady z 80 kg.
Poziom zawodników będzie naprawdę wysoki, bo zapisani są konkretni ludzie i mam cichą nadzieję że nie będę ostatni.
Czekają mnie 4 konkurencje - Muscle na ilość za 3 pkt , podciąganie z 16 kg za 2 pkt, Dipy z 32 kg za 1 pkt i przysiady że sztangą z własną masą ciała, czyli ja będę miał na plecach ponad 80 kg.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przysiady za ile pkt? 10?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
A jezeli ja podciagam sie max 10razy to jakis plan moze jestescie mi w stanie podpowiedziec na poprawe wyniku. Celuje w 30+ oraz +40kg - na ten rok.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario-jakie żebym nie był ostatni...?? Ma być top 6 i druga runda!-a tam już prawdziwa siłówka Na razie tam chyba 9 zawodników w siłówce potwierdziło przyjazd. Ciekawy jestem tych Twoich siadów z 80 kg. U mnie więsze ciężary i bardziej siłowo,ale jestem ciekawy ile bym zrobił.Może nagram w dniu nóg próbę tak dla zmiany bodźca. :) W regulaminie jest chyba jak widziałem że każda konkurencja jest po 1 pkt-chyba że coś zmienili?

Xtras2001-mało info o sobie.Jak trenujesz teraz? Co do podciągania ,to jest sporo planów w necie ale są mocno przekombinowane.Im prostszy plan tym lepszy,a na Twoim etapie to już szczególnie.Klasyczna progresja liniowa, duża częstotliwość,mała objętość plus ćwiczenia dodatkowe wzmacniające. To tak w badzo mocnym skrócie:)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2018-01-20 08:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Aktualnie robie drazek 3x w tygodniu, dwa razy ciezar ciala, raz z obciazeniem. W sumie 80-100 podciagniec tygodniowo.

Za okolo miesiac kupie drazek stacjonarny do domu, wiec bede mogl zwiekszysc czestotliwosc.

Glownie staram sie robic 5x5 z CC i jakies 4x4 albo 5x3 z obciazeniem- sam waze 97kg, wiec nie malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
lukix

Xtras2001-mało info o sobie.Jak trenujesz teraz? Co do podciągania ,to jest sporo planów w necie ale są mocno przekombinowane.Im prostszy plan tym lepszy,a na Twoim etapie to już szczególnie.Klasyczna progresja liniowa, duża częstotliwość,mała objętość plus ćwiczenia dodatkowe wzmacniające. To tak w badzo mocnym skrócie:)



A można prosić o rozwinięcie tego skrótu? Jak się zabrać do tego podciągania, żeby był progres?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium