SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
przydało by się mi zgubić trochę kg do rekordów, próby mają być z 40 lb i 60 lb. więc nie na rękę doczepianie mi dużych ciężarów ani duża masa :)


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2018-06-03 19:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Podejrzewam że na ketozie można spalić ze 3 kg tkanki tłuszczowej na tydzień, gdy ograniczy się jeszcze więcej kcal.
Przy tej diecie nie czuć nawet zmęczenia przy deficycie kalorycznym bo następuje zmiana metabolizmu i organizm o wiele łatwiej pozyskuje energię z tkanki tłuszczowej niż przy diecie standardowej.
Jednak przy tak szybkim spalaniu tkanki tłuszczowej należałoby brać coś na oczyszczenie organizmu bo razem z tłuszczem magazynowane są też toksyny z pożywienia i nagłe pozbycie się tkanki tłuszczowej oznaczałoby zalanie organizmu tymi zmagazynowanymi toksynami, a to pewnie wzmagałoby katabolizm mięśni. Podobno ziemia okrzemkowa jest w tym przypadku pomocna, a cenowo zdecydowanie atrakcyjniejsza niż inne produkty oczyszczające.

Odwadnianie się przed zawodami siłowymi nie jest dobrym pomysłem bo siła znacznie spadnie. W kulturystyce mogą sobie pozwolić na odwodnienie przed zawodami bo ich wysiłek nie czeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Hawk4


Odwadnianie się przed zawodami siłowymi nie jest dobrym pomysłem bo siła znacznie spadnie. W kulturystyce mogą sobie pozwolić na odwodnienie przed zawodami bo ich wysiłek nie czeka.



a może własnie, przed dużą i ważną serią na drążku było by się na plus po umiarkowanym odwodnieniu, spadki wagi w takim stanie są znaczne, ale jeszcze nie słyszałem żeby ktoś przed zawodami to zrobił, więc pewnie się nie opłaca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Mateusz, jednak dobrze kombinujesz.
Wcześniej sugerowałem się tym co czytałem o długotrwałym odwodnieniu, a krótkotrwałe nie jest takie straszne.
Nawet były prowadzone badania naukowe sprawdzające wpływ krótkotrwałego odwodnienia na siłę i wytrzymałość.

Wygląda na to że 3 kg wody mógłbyś stracić bez obawy o wynik:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9502358
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19908058

Tu zaś opisano niejednoznaczne rezultaty:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17909410
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
ciekawe te badania :) kiedyś przetestuje, 3 kg na drążku to bardzo dużo, przed rekordem nawet buty się zdejmuje (0,3 kg) i już różnica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Moja próba z Musclami 15 kg. Troszkę mi zabrakło doświadczenia z ciężarowymi MU bo się rozlużniłem na górze że mnie mocno dobiło do dołu nad drążkiem -myslałem że mi barki wyskoczą. Drugi ruch już taki bez wiary bo nie chciałem tego przeżyć drugi raz :) Pewnie dlatego nie wszedł. Tak jestem ogólnie zadowolony bo to mój rekord życiowy przy wadze około 80 kg.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
duży ciężar, masa własna tez spora, oby kontuzji nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
duży ciężar, masa własna tez spora, oby kontuzji nie było

I wlasne dlatego ja MU z ciezarem wole robic przy mozliwie najnizszej wadze ciala.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-06-04 17:48:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bez cięzaru to luzik.Nawet przy wadze 80 kg dla sprawnego gościa to nie jest problem-mówię o siłowych bez kippingu oczywiście. Łuki Milka robił 2 repy z 30 kg przy wadze 85 kg-więc można ;) Trzeba jednak tego wiecej praktykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz a jak czesto trenujesz MU i rozpisz moze ostatni ich trening ? ,serie ciezary itp.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-06-04 18:33:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium