SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
kolano lewe co dwa miesiące , prawy mięsień uda od dwóch miesięcy, lewy o prawy łokieć i przyczepy trucepsa , czasami mam tak ze ręcznika wykręcić nie mogę i w nocy nie śpię , ból lewego barku ze podnieść ręki nie mogę . wszystko to są pozostałości po siłowni moim błędzie ze ttak trenowałem redukcji wagi potem znowu masa itp stawy ścięgna czują to wszystko. drążek ok ale też gdy robie szybkie powtórzenia i gdzieś jakiś moment jest nie doprost to ból może być albo jak izometria zaraz bóle wracają, teraz miałem dwa tygodnie spokój o znowu boli , dipsy jakbym zrobił parę seri to miesiąc treningu z głowy

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
adamoxll
I tego wszystkiego dorobiłeś się do 29 roku życja???Na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
no wahania wagi od 65 kg do 95 w rok np potem znowu zjazd niżej tak ciągle w kółko błędne koło , najmniej milej wspominam redukcje na 0 węglowodanów troche tłuszczy same białko wycięty byłem kosa ale właśnie wtedy dużo mi wyszło kontuzji trenuje od 14 roku życia cały czas . dopiero od czasów drążka czuje się troche lepiej tylko czasami łokcie i to wszystko. każdy jest inny i jesli kogoś omijają kontuzje to super :)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Kontuzje to pewnie nikogo nie omijają tylko zastanawiał mnie Twój mlody wiek:)Życzę treningów bez kontuzji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Qrde i jak te 50/100.?.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Mariusz ja proponuję zrobić to na żywo skoro się wybieracie do Wrocławia.Zrobimy na koniec wszystkim niespodziankę. 50/100 ale żeby się za bardzo nie zajechać to zróbmy to na czas dwójkami czyli te 50/100 robi team.My możemy robić pierwsi. Co Ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tadzieńku bardzo fajny pomysł, tak zrobimy na zakończenie imprezy.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jak dwójkami? Czyli jeden 25 podciągnięć i 50 pompek na zmianę raz jeden raz drugi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Łukasz we dwoje mamy zrobić 50 podciągnięć i 100 pompek, a ilość powtórzeń musimy ustalić między sobą.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dokładnie tak jak napisał Mariusz kto ile zrobi i w jakiej kolejności to sprawa teamu liczy się czas w jakim team ukończy 50/100.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium