SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dagmara jest Mistrzynią! :) Na pewno powalczy o 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w Międzyzdrojach 26 lipca :) Pewnie ma szanse pobić też rekord Magdy z 2013 roku.Co do mojej próby,to byłem w lekkim starchu po próbie ilościowej Roberta.Takie wyniki to my robimy z 20-ką bez podbijania nogami :) Postanowiłem że się napnę jak mogę i będę robił wolniutko żeby pilnować tych bioder-no i się opłaciło :)

Tutaj jeszcze reszta filmów z wątku z V Wrocławskich Zawodów w WW,DIPS i PND :)

Dipy III-Miejsce -33-powt.Piotr-/sporo uciąłem/





II-Miejsce 56-powt. Michał/tutaj perfekt/





I-Miejsce-66-powt.Michał /tutaj pierwsze powtórzenia za szybko/





Podciąganie III-Miejsce-Robert-11- powt.





II-Miejsce-Damian-12-powt.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314
Zastanawiam się dlaczego kolega z 2 miejsca ma zaliczone 12 powtórzeń jeżeli robił gorszą technika niż wy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
Na zawodach nie zwróciłem uwagi na to ale na filmiku też zauważyłem że faktycznie jest ten ruch w biodrach ku przodowi który był odrzucany u wielu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Najbardziej rygorystycznie sędziowane zawody jakie widziałem, jeśli chodzi o drążek :) Lukasz zdecydowanie najlepszy, zamienił bym tylko 2 miejsce z 3. Najlepszy moment tych zawodów to niezaliczone 15 powtórzenie luxixa, powtórzenie było idealne, a i uśmiech Łukasza po tym powtórzeniu bezcenny :) śmiałem się chyba z pół godziny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To był rzeczywiście fajny moment. Startowałem już w 13 zawodach ogólnopolskich i zrobiłem setki powtórzeń,ale takiej reakcji sędziego się nie spodziewałem i zrobiło mi się wesoło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No rzeczywiście Qeblo moglibyśmy się teraz zmierzyć i na pewno byś był lepszy.
No Łukasz podciąganie bezbłędne , Robert też mi się podobał i z czystym sumieniem bym go postawił na 2 miejscu.
Muszę spróbować ile razy sie podciągne na dzien dzisiejszy takim stylem jak podciągał się Łukasz..


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2015-06-08 19:29:17

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Panowie z tego wynika że wyciskacze nie powinni sędziować podciągania. Lepszego już nie mam do sędziowania więc chyba sobie odpuścimy podciąganie.Albo z Wami jak z tą przysłowiową baletnicą:)I tak żle/poprzednie zawody/ i tak nie dobrze/ostatnie zawody/.Nie znam tu we Wrocławiu podciągaczy więc pomocy pewnie nie uzyskam.Za to sędziowanie WW było genialne jeszcze raz wielkie dzięki dla lukixa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Według mnie sędziowanie drążka było prawie idealne, lepiej sędziować się raczej nie da. Także sędziego można spokojnie zostawić na 100 lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tadziu - sedziowananie w podciąganiu było Bardzo dobre.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadesz-spoko nie ma za co dziękować.Też nie ustrzegłem się drobnych błędów w naciskaniu tego małego"cykacza" i potem nadrabiałem po 2 cyknięcia :)-,ale ogólnie chyba lipy nie zrobiłem,bo i tak najmocniejsi byli w czołówce. Zaliczałem tylko takie powtórzenia do których nie miałem żadnych zastrzeżeń,a o to chyba chodziło.Co do sędziego podciągania,to super chłopak :) Myślę że jednak sędziowanie takimi standardami jak są na M.P jest odpowiednie. Jeśli chodzi o standardy Wrocławskie,to żeby to było sprawiedliwe,to musielibyśmy mieć przed sobą ścianę i każdy miałby wtedy to samo wychylenie:) Ciężko jest to ocenić bez odpowiedniego odnośnika.Chłopak z 2 miejsca był wychylony nogami,ale to sa nadal poprawne powtórzenia,bo nie były podbite,a ciało było naprężone z prostymi nogami. Wiadomo jednak że jakbyśmy z Robertem robili tak samo,to dokładamy po 10 powt,ale to już nawet nie o to chodzi,a chodzi żeby były równe kryteria dla wszystkich.W Międzyzdrojach dali sobie po latach z tym radę.Wiadomo że nie da się sędziować idealnie i tam też w zeszłym roku była wpadka z jednym zawodnikiem,ale po interwencji wynik został poprawiony na odpowiedni :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium