SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Myślę że wiek nie jest tu ograniczeniem, jeżeli stan zdrowia pozwala to można zacząć w każdym wieku i nauczyć się wielu rzeczy.

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Lukix w świetle wyników Twoich, Mateusza czy np Braci to ten rekord nie jest jakiś imponujący.

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Darek-jeśli chodzi o ten rekord z 18,1,to pewnie zakręciłbym się gdzieś blisko.Mateusz to jakby się przygotował,to wynik 25 + jest w zasięgu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
i starsi od Ciebie się w to bawią :) Jesteśmy równolatkami,a ja poświęciłem na taki typowy trening SW-dwa tygodnie i trochę się tam nauczyłem :)

o kurde,a jak Cię we Wrocławiu widziałem to w życiu bym nie pomyślał że jesteś starszy ode mnie...nieźle się trzymasz.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 125
Ja próbuję zmienić moje życie o 180 stopni. Dopiero zaczałem ćwiczyć ( 2 tyg) 6 x w tygodniu siłownia, każda partia miesni robiona jednego dnia ( klatka 2 razy w tygodniu) + 4x aeoroby, po nich miesnie brzucha.Myśle, ze moje BF jest w granicach 25% obecnie. Teraz wybieram sie na 6 tygodniową terapię hazardową. Bede mial do dostepu sale gimnastyczną( drabinki, drazki, pilki l) i chcialbym cwiczyc kazdego dnia. Zalezy mi na poprawie kondycji, wyrzymalosci oraz siły. Gorzej bedzie troche z dietą, niestety niezalezne ode mnie, stad rowniez bylo moje pytanie. Kolejne to czy takie pompki czy podciaganie na drazku mozemy cwiczyc codziennie? Dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - pelson1982 w dniu 2014-09-06 09:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
w Twoim wypadku nie.
W ogóle split raz na tydzie.ń gdzie każda partia trenowana jest jednego dnia to śreni pomysł dla osoby pocvzątkującej.

A pompki czy podcągania codziennie...mają sens tylko w tzw metodach szokowych. Np trening armstronga oparty jest na podciąganiu 5 dni pod rząd różnymi metodami.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-09-06 10:06:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314


Kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12497 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3314
Tadziu widać , że jest progres :) 10 powtórzeń z pauzami to już dobry wynik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium