SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
Lukix
Gratuluję. Widzę że im mniej jesteś zadowolony z formy to tym lepsze wyniki osiągasz, oby dalej takiego "bezformia"

A co do Michała Fili...mocny zawodnik, widziałem go w zeszłym roku we Wrocławiu aczkolwiek z tego co pamiętam to on dość szczupły był. Nie wiem czy nie zbyt szczupły przez co musiałby powiesić nieco więcej ponad swoją własną wagę niż konkurencja

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Adam-dzięki

Tadeusz-zobaczymy jak to wyjdzie. Z obecną wagą nie poszaleje z 20 kg. Pomysł z tymi pasami jako nagrody ogólnie bardzo fajny

Queblo- Michał Fila to kolejny cyborg i myślę że tylko Matkus w formie ma z nim szanse. Jego waga to jak mówił obecnie około 59 kg. W Finlandii będzie startował w kat.60 kg. Rekord świata oficjalny w tej kat. do jak sprawdzał to 70 kg. Michał ma życiówkę z treningów 82,5 u nas oficjalnie zrobił 80 kg. Jak mu zdrowie nie przeszkodzi to nowy rekordzik będzie formalnością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
AAAA to jeśli tam są kategorie wagowe to zmienia postać rzeczy. Myślałem że tam open jest.
W kategorii to pewnie zniszczy konkurentów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
tak niska waga świadczy o tym że naturalny jest :) w kategorii do 60 kg ma szansę wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782




Ej, ale bez żartów że tak wyglądają pompki i dipy jutubera/trenera personalnego od kalisteniki....

Dlaczego oni wszyscy przy pompkach nawet jajami nie zaklaskają o podłoże?
Czy to zachodni jutuber, czy Polak, wszyscy mają technikę spod jednej sztancy - broń Boże nie dotknąć podłoża tułowiem.





Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-05-01 23:34:39

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2019-05-01 23:36:02

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Gats 2 -ogólnie wydaje mi się że bardzo mało ludzi robi pompki w takim zakresie o jakim mówisz.Wynika to pewnie głównie najbardziej z braku mobilności. Z tego co się orientuje,to na żadnych zawodach też nie ma wymogu dotykania klatką podłoża.

Wrzucam próbę "cyborga" :) i moja z niedzielnych zawodów z 50 kg. Technika pewnie nieidealna,ale z tą 50 ką to już jest walka o życie pod koniec :)











Zmieniony przez - lukix w dniu 2019-05-02 10:24:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
luźne nogi, ale ilość szalona 13 powtórzeń w podchwycie, rzadko widzi się coś takiego. 8 powtórzeń też sporo, bardzo ładne kilka początkowych powtórzeń :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
"cyborg" robi podchwytem? bo chyba wzrok mi siada... swoją drogą u drugiego zawodnika widzę szerszy podchwyt,z ciekawosci kiedyś sam sprobuję jak się podciąga w ten sposób

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87749
Co do pompek to pompki z dotknięciem klatką podłoża są łatwiejsze ( jest moment rozlużnienia tricepsów ) , pompki na poręczach raczej nie do zaliczenia na żadnych mi znanych zawodach ( jedynie 9 ostatnich powtórzeń ) ale treningowo czemu nie ( zwykła tempówka).

Podciągania z obciążeniem nie komentuję dla mnie normalnie ZUCHY !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
a tu moje kolejne zmagania z ciężarem, na razie filmik nieoficjalny, tylko dla was, bo 1 kamera i ciężar nie nagrany:)



2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium