SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Sobolewski ma mocne muscle i podciaganie a pojedynek przegral wypychaniem.Moim zdaniem wygral zawodnik"rowniejszy" w przyciaganiu i wypychaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Sobolewski nie prostował rąk w Musclach, Susidko moim zdaniem czýściej wszystko wykonywał i to go z początku opuźniło!!


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2017-02-21 21:59:39

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no pojedynki to bardzo ciekawa sprawa :) a oni z rożnych miast są ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Moje przygotowania do formy na drążku, jedno z ulubionych ćwiczeń:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-na Poznań forma będzie widzę :) Dobre ćwizenia akcesoryjne do podciągania nie są złe ;) Czekamy na info odnośnie zawodów bo ma być na dniach. Czuje że będą zmiany w regulaminie i pewnie coś na nogi będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz, jak tylko jestem na Siłowni to też to robię bardzo lubię to ćwiczenie, wogóle bardzo lubię wiosłować.
W Poznaniu będzie już taki poziom że aż strach pomyśleć, dlatego formę trzeba mieć genialną.
No i Panowie ja biorę tam udział we wszystkim, a wy jak chcecie.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ciekawe w tym ćwiczeniu jestem dobry na siłce koksiki nie daja mi rady ale podciąganie nadal cieniutko.U mnie to ćwiczenie się nie przekłada na podciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wiosłowanie jest fajne,a neutralny chwyt jest najsilniejszy. Jako Trener Personalny... zwróciłbym jednak większą uwagę na rozciągnięcie mięśnia najszerszego,nie odchylanie się do tyłu podczas ruchu a lekko do przodu w naturalnej krzywiżnie. Zawody będą kosa w Poznaniu! Ja pewnie muscle jeszcze i coś na nogi jak będzie ze sztangą to się skuszę -zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wycwiel
Ciekawe w tym ćwiczeniu jestem dobry na siłce koksiki nie daja mi rady ale podciąganie nadal cieniutko.U mnie to ćwiczenie się nie przekłada na podciąganie


to wyciąg górny zostaje jeszcze w alternatywie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium