SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz niestety ja się nie nadaje do ninja warrior, trzy sprawy za słaby uchwyt, brak koordynacji w skokach z drążka na drążek ( nie jestem parkurowcem ) i trzy za niski wzrost i za krótkie nogi do przeskoków.
Widzisz ja chodziłem miesiąc do centrum wspinaczkowego na drążki i w ogóle nie ciągnęło mnie żeby spróbować na ściankach choć mnie namawiali widząc moją siłę na drążku i poręczach.
To Twoje przemieszczanie na drążku w sam raz jako trening uchwytu do ninja warrior
Ż osób w pierwszej edycji znałem tylko Maksyma ciekawe co było w eliminacjach na castingu wiesz może ?
Edit jeszcze jedno przeszkoda czwarta do ninja warrior, moja wydolność jest do
bani szybko brakło by mi tlenu i musieliby wziąć mnie pod maskę :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-25 15:59:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ze wszystkich moich znajomych którzy wysłali zgłoszenia (a było ich mnóstwo ) tylko jedna osoba nie dostała zaproszenia na casting, wysłała zgłoszenie w ostatniej chwili, może dlatego. Na sam casting nie trudno się dostać, ale żeby go przejść i dostać się do programu to już gorzej Oprócz umiejętności liczą się też ciekawi ludzie i ich historię.

Co do chodzenia na drążkach w bok - dobry trening, ale warto też opanować poruszanie się swingiem na prostych rękach bo to pozwala oszczędzić siły, dodatkowo swing i umiejętność bujania przydaje się na niektórych przeszkodach. Na zgiętych rękach szybciej męczą się mięśnie i szybciej puszcza chwyt.

Edit: poszukaj na fb Jakub Gładki Zawistowski oraz Gładko przez przeszkody. Kuba doszedł najdalej, na swoich stronach wrzucił sporo info odnośnie NW. W razie pytań możesz nawet mu priv napisać


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-25 16:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-nad wszystkim można spokojnie popracować ;) Jeszcze nawet nie podali terminu że można wysyłać zgłoszenia Ja tam z 5 tych chłopaków kojarzyłem z zawodów co brali udział. Maksym nagrał live na ten temat,ale nie oglądałem tego :) Uważam że tam sprawnośc nie jest do konca decydująca.To jest telewizja i tam też trzeba wnieść jakąś historie :) Sporo tam takich osób było "pod telewizje" nic im nie ujmując.Oczywiście ze sportem mieli coś wspólnego,ale ich poziom na pewno nie był mega wysoki ;) Ogólnie to zgłoszenie jest ciężkie,bo dużo jest opisywania o sobie co,dlaczego i jakie mogło by być o nas intro w TV :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A ja zapraszam na ninja pompki 16 listopada do Wrocławia . Mistrz Paweł z Sochaczewa już się zameldował .
Będzie też ninja podciąganie ( z 20kg ) i ninja WW ( 75kg ).
Drazekm a ja myślałem że to tylko mi się coś porobiło z oddechem ( też by mi się przydała maska z tlenem ) po 100 pompkach zaczynam sapać jak parowóz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel

Drazekm a ja myślałem że to tylko mi się coś porobiło z oddechem ( też by mi się przydała maska z tlenem ) po 100 pompkach zaczynam sapać jak parowóz

Sapiesz ale robisz a mnie po 1/4 (5/5) tej ilości musiałbyś reanimować.
Od jakiegoś czasu mam tak że jak robię MU drabinką to po ósmej serii jak schodzę z drążka kręci mi się w głowie.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-25 18:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zatkało mnie











Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-10-26 19:57:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mocne dziewczyny. U nas może w 2 edycji tez będzie taka co ukończy tor. Ta pierwsza dobrze doyebana

Ta ostatnia na tych przeskokach na parapetach mnie rozwaliła. To na bank są jakaś zawodniczka ze wspinaczki,bo aż się nie chce wierzyć żeby taki chwyt mieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wczoraj zadebiutowałem w biegu dystansowym. Jak na moje predyspozycje do wytrzymałości,to wynik 16 miejsca na 160 zawodników chyba mi wstydu nie przynosi :) Dojechałem się tak ,że nie mogłem spać pół nocy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium