SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo-100 będzie ciężko,ale myślę że może 95 kg Paweł Koch na pewno będzie tyle atakował. Zobaczymy jak to sie ostatecznie skończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bardzo mocny wynik,ale technika raczej taka sobie ;) Jednak szacun dla gościa za walkę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz zgadza się ilość duża ale technika marna, nasze pełne konkursowe w 3 minuty były więcej warte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
3/4 ruchu. W ten sposób wyczynowiec może nabić gargantuiczną objętość
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
Ilość konkretna a jakość jak to przy dużych ilościach
Taką ilość nie każdy przypompuje i chyba o to chodziło a nie o wzorcowe wykonanie .
W każdym bądż razie ciekawe wyzwanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 80
Pozwolę sobie poruszyć temat pokrewny, bo trening na drążku to dla nich baza przygotowawcza.

Wczoraj Polki osiągnęły wielki sukces we wspinaczce na czas na Mistrzostwach Świata.
Zajęły 4 miejsca w pierwszej piątce.
https://eurosport.interia.pl/aktualnosci-sportowe/news-wspinaczka-sportowa-aleksandra-rudzinska-po-zdobyciu-mistrzo,nId,2631475


Mateusz, nie myślałeś o takiej dyscyplinie?
Na drążku osiągnąłeś już prawie wszystko, a z Twoją siłą chyba byś fruwał po tych ścianach :)

Od 2020 roku wspinaczka będzie dyscypliną olimpijską.
Zdobycie medalu na takiej imprezie to dopiero byłby prestiż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Ciekawy temat z tą wspinaczką ale to tez nie jest taka łatwa sprawa.To sport bardzo techniczny,ale Mateusz z takim genem do siły i wytrzymałości dałby radę pewnie tylko wymagało by to trochę czasu.

Dziewczyna która przyjedzie do nas 22 go na III MP Max Weighted Pull Up-Katarzyna Najman wywodzi się ze wspinaczki i chyba nadal się w to bawi.Ma podchodzić pod rekordowy wynik kobiet z cięzarem w nachwycie / 41,86 kg/ Zobaczymy czy się uda,bo na treningach wchodziło podobno i 45 kg!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
nigdy nie ćwiczyłem wspinaczki, ciężko mi cokolwiek powiedzieć, to budujące że myślicie że byłbym w tym dobry :) też myślę że kilka osób z tego naszego drążkowego wątku dałoby radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W zeszłym roku przez miesiąc chodziłem na treningi na drążku do centrum wspinaczkowego, instruktorzy widząc jak robię muscle upy namawiali mnie do wspinania mówili że byłbym dobry jak tak śmigam na drążku zapomnieli tylko że uchwyt też jest ważny a zresztą mnie i tak wspinaczka nie ciągnie więc nawet nie spróbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
drazekm
W zeszłym roku przez miesiąc chodziłem na treningi na drążku do centrum wspinaczkowego, instruktorzy widząc jak robię muscle upy namawiali mnie do wspinania mówili że byłbym dobry jak tak śmigam na drążku zapomnieli tylko że uchwyt też jest ważny a zresztą mnie i tak wspinaczka nie ciągnie więc nawet nie spróbowałem.
Widziałem w TV te nasze mistrzynie jak pędziły do góry - po prostu frunęły a lina była cały czas jakby napięta! Ręce i nogi latały jak niesamowicie - tam nie było widać wspinaczki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium