SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Co do wykonania powtórzenia - ustal tak żebyś mógł to spokojnie sędziować trudno może nikt 5min. nie osiągnie.Będzie motywacja do kolejnego sprawdzianu stanu stada dzików:) Ale napewno zwolni tempo wykonywania pompek.Dla dziewczyn proponuję wynik x2.
Jak to ostrzeżenie będziesz dawał?Puszczasz jeden błąd a przy drugim przestajesz liczyć?Na fb działaj tylko dokończmy regulamin.Michał Sochaczew wchodzi w to?

QUEBLO
5 minutowe spotkanie ze sztangą to dla mnie nie problem ale z pompkami to też nie wiem czy dam rade.Moje mm.brzucha i pleców nie są w tak dobrym stanie jak Wasze:)Wpisuj się na listę i bawimy się.

Lista:
1.wycwiel
2.adamoxll
3.Tatar
4.drazekm
5.iti
6.???czekamy ma być zimno trzeba się rozgrzać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Troszkę się pospieszyliście z umieszczeniem mnie na liście startowej,nie deklarowałem że wystartuję
Trochę się znam na pompkach i to co piszecie jest nieprawdą że przy dłuższym czasie będzie wolniejsze tempo,zawsze jest tak że póki mamy na początku siłę staramy się zrobić jak najszybciej i jak najwięcej i pompowanie w trzeciej minucie już jest b.dużym wysiłkiem więc ja obstaję przy 3 minutach a przy pięciu mój start jest wątpliwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
To co Ty chcesz popompować ale się nie zmęczyć?:)Chociaż w połowie spróbujmy zrobić to co inni/film /.Na razie dyskutujemy ale jak się pospieszyłem z listą to soory.3 min.to chyba pompek crossfit?/przynajmniej sędzia będzie miał spoko/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Zróbmy tak,niech będzie czas do 5 minut,ale przecież może się zdarzyć że tyle się nie wytrzyma i padnie w trakcie więc pompki trwające krócej też zaliczamy,trudno strata tego co do pięciu minut nie da rady.Od razu też piszę że gdy wystartuję będę robił głową w stronę kamery,jak jest zgoda na moje warunki :) to możesz wpisać mnie na listę.Oczywiście przypomnijcie pod koniec listopada o konkursie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
drazekm
5min.to czas max na wykonanie próby.Pewnie że pompki zakończone przed upływem 5min. będą zaliczone jeżeli będą poprawne.Myślę że większość z nas nie wykorzysta 5min.a to na skutek popełnionych błędów czy też z przerwania próby przed czasem.Co do ustawienia kamery to decyzja nalezy do sędziego bo to on ma ocenić poprawnie wykonany ruch.
Nie ukrywam że dla mnie to było by niezłe przetarcie przed sezonem WW:)Ale czy wytrzymam 5min.w pozycji planki w to wątpię ale bez "szaleństwa" nie ma zabawy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To Wy musicie ustalić w jakiej formule chcecie startować-ja tu tylko sędziuje :) Dla mnie mogą być i crossfitowe w 3 czy 5 minut-chociaż nie będzie problemu z dołem,a górę załatwi akcent w wyproście.Lepiej mi sie to będzie oceniało.Spytam też Michała ode mnie czy bedzie miał chęć wystartować.

Marek-wiadomo że ten limit jest umowny i każdy robi tyle czasu ile jest w stanie wytrzymać w poprawnej technice.Mówiąc "głową w stronę kamery" masz na myśli kamerę z przodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak kamera z przodu,w moim filmie na pewno będziesz widział czy wszystko gra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jeśli ma być z odłożeniem,to ma to sens bo będę widział obie dłonie jednocześnie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz co Ty z tym odłożeniem?,ja będę startował tylko w zwykłych pompkach z crossfitowych odpadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-uważasz że takie ustawienie kamery jest lepsze niż boczne? Widzę że jednak macie chęć bardziej bez odłożenia. Dobrze by było jakby ta klatka była do ziemi,bo wtedy wszyscy będą robić jednakowo,a jak pozwolimy robić"prawie do ziemi" to nikt nie będzie robił jednakowo.Jeden zrobi 3 cm od ziemi a jeden 15 cm, a takie różnice w pojedynczych powtórzeniach będą przekładały się w spore ilości w całej próbie-a o tym że cięzko będzie weryfikować czy ruch jest dostatecznie głęboki-to już nie wspomnę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium