SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 422456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Gratuluje Adam !!
Czekam na jakieś filmiki,,,

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Kurcze czekam na film ale pompki były w moim zakresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mariusz filmik z pozdrowieniami dla Ciebie,miałem je powiedzieć na końcu ujęcia ale tak byłem zmęczony że zapomniałem :)
Swój kręciłeś 4 lata temu w wieku 38 lat ja mam teraz prawie 52 polecam obejrzeć do końca,zdaje się mamy remis,tylko ja zrobiłem to w krótszym czasie :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek Szacun ale pompa. Tak, tak i tak myślałem że zamierzasz do Trzydziestu, ostatnio widziałem było 28x , a teraz 30x, Ostatni był ledwo, ledwo, ale wszedł cały, no i podciągnie jeszcze na koniec i świetny czas. Brawo!!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek Szacun ale pompa. Tak, tak i tak myślałem że zamierzasz do Trzydziestu, ostatnio widziałem było 28x , a teraz 30x, Ostatni był ledwo, ledwo, ale wszedł cały, no i podciągnie jeszcze na koniec i świetny czas. Brawo!!

Na początku nie było moim celem 30 ale w ogóle zrobić więcej niż rekord z zeszłego roku 15x i tak szło krok po kroku coraz więcej,a że "apetyt rośnie w miarę jedzenia " i jestem na fali w postępach w MU kolejny cel to przebić te 30 i dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
No to w Sochaczewie na drążku niespodzianki nie było, wygrał faworyt, gratulacje :)
Mało kto z młodych zawodników napyka tyle muscle upów








Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2016-06-26 19:12:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No wiem Marek, apetyt rośnie. Ja na razie nie próbuje na ilość, trenuje Muscle ale czysto siłowe łącznie z pierwszym wejściem.





Zmieniony przez - konik506 w dniu 2016-06-26 20:22:08

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Marka pochłonęła ilość za wszelką cenę :) Mi też by się podobało zdecydowanie bardziej jakby zrobił 13-15 repsów,ale takich jak robili na ostatnich M.P w Poznaniu .Czyli nogi zablokowane i barierka z przodu na 50 cm.

Mario-piękne Muscle ;)

Wrzucam finał pompek z Sochaczewa i próbę naszego zwycięzcy Adama w podciągniu:) Filmik z pokazów będzie na dniach.













Zmieniony przez - lukix w dniu 2016-06-26 20:38:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Uf - Podciąganie podchwytem bardzo Ładne i w dodatku szerokim rozstawie rąk - podobało mi się.

Pompki bardzo ładnie robione w szczegulnosci ten co wygrał, ale ten drugi od prawej wogóle mi się nie podobało, a zajął 2 miejsce, następnie drugi od lewej zaczął fiksować od połowy pompek, ale padł zaraz.
Michał musi być bardziej czujny. Ogólnie Super Impreza - Łukasz bardzo dobre sedziowananie!!

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzięki Mario-staraliśmy się żeby to dobrze wypadło,ale cały czas się doskonalimy i są spostrzeżenia na dalsze edycje ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej