SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
A i jeszcze odnośnie tego podciągania nie próbowałem, ale wydaje się dosyć mocno obciążona część lędźwiowa kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dzięki za opinię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz -takie podciąganie na pewno obciąża lędzwiowy dość mocno.Co do filmu Adama,to niby napisane że 16 miesięcy po zabiegu.Film swieżutki-ale ten czas leci to już ponad rok temu.A u Ciebie jak rehabilitacja? Na FP zerknę,coś tam mi się obiło o tych suplach u Was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
A dzięki teraz już ćwiczę, ale jeszcze bez podciągania.Uczę się wszystkiego od nowa trzeba pomału.Tak Adam napisał 16 miesięcy to ja dopiero 4 miesiąc jeszcze sporo czasu.Teraz tylko cierpliwość.Zapraszamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No i się połamało kółeczko, czas kupić nowe. Musiałem jeździć na hantlach .


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30537 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130966
No i jakie wrażenia po jeździe na sztangielkach?
Trochę stabilniej?
A klatka też dostała inny bodziec (Inne mięśnie też - wszystko ubogacone w nowe doznania).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario to jest masakrator kółek :) Na sztangielkach też fajnie-ja muszę wrócić znowu do tego ćwiczenia,bo je mocno zaniedbałem.Cały czas jestem zakochany w smoczych flagach :)

Tutaj próba eliminacyjna do zawodów z ciężarem w Finlandii które odbędą się w czerwcu. Ogólnie koleś ma mocny chin up :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ile wynosi obecnie rekord świata(guinessa czy jakiś inny uznany)? Zawsze myślałem że do dziś niepobity jest Pan Łuka ze swoim ~100kg, a tu widzę jakiś anonimowy gostek robi ~90kg...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Jan Łuka podajże 103 kg-ale moim skromnym zdaniem nie było to zrobione z prostych rąk i chwilowego zwisu. Nie jest raczej chyba przez to uznany za oficjalny w księdze rekordów.Największy ciężar jaki widziałem,to 113,5 kg-Amerykanin Borris Terry. Też może nie idealny technicznie,ale gość to Strasznie silny wariat i sam wazy 100 kg! :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale ten Boris Terry chyba też nie jest uznany, co? na filmiku wyglądało jakby mu brakło troche do tego drazka(choć to może słabe ustawienie kamery...)

PS: Kurde,jeszcze nachwytem skubaniec...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium