SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Dobra. Czas się siłowo poprawić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo-to poczules się zmotywowany widzę :) Fajne przeświadczenie że jak się bierze mniej jak 50 kg na Chin Up,to się jest gorszym od kobiety :)

W sportach olimpijskich to jednak norma :) Np.w podnoszeniu ciężarów. Tam te wyniki kobiet są tak wysróbowane,że większość trenujacych facetów się nawet do nich nie zbliża. . :)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2018-09-26 10:17:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
życiówkę mam 55kg na chin up,wiec jeszcze nie gorszy,ale za niedługo mogę być gorszy skoro się tak co jakiś czas ktoś wychyla

a kobiety żyjące sportem lub z uprawianego sportu muszą być lepsze od statystycznego faceta nawet jeśli ten trenuje rekreacyjnie/amatorsko

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Na koniec popis swoich umiejętności pokazał najmłodszy z klanu Plutowskich- Dorian :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a młodszy brat Roberta startuje jeszcze? Pamiętam że on też niezly kozak był.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Bogdan nie staruje obecnie. Namawiamy go do powrotu. W wytrzymałościowce by namieszal w czołówce na bank :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
29 września w Żaganiu odbyła się "Bitwa o Powiat" Był freestyle i siłówka. Podciągania z 20 kg i dipy z 20 kg. Kategorię lekka wygrał Mariusz Prawdzik który wykonał 21 podciągnięć i 39 dipów.Ciężką + 80 kg wygrał Rafał Rogalski robiąc 14 pull ups i 37 dipów



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wczoraj odbył się pierwszy Puchar Kociewia w podciąganiu ciężarowym. Wszyscy zawodnicy podciągali się na specjalnej scenie z ciężarem 50 kg. Oczywiście super atmosfera.Zawody wygrał Michał Fila z zaliczonymi 10 repsami. Mi zaliczono 6 pow. co dało mi 5 miejsce.Po zawodach małe pokazy,szamka i powrót do domu.Impreza podobno ma się odbywać cyklicznie.Zobaczymy

Wyniki:

1- Michał Fila-10 pow.
2-Robert Plutowski-10 pow- Robert oddał bez dogrywki 1 miejsce.
3-Paweł Koch-9 -pow,
4-Artur Filipczyński-7 pow,
5-Łukasz Pawłowski-6-pow,
6-Daniel Węgrowski- 4 -pow.

Moja próba :)











Zmieniony przez - lukix w dniu 2018-10-08 18:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Mocne wyniki. jakaś kontuzja Roberta ze dogrywkę odpuścil?
A tak w ogóle, gdzie to było rozgrywane? Bo jak wpisuje w googlach "Kociewie",to mi wyskakuje że to region na Pomorzu Gdanskim...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Queblo-Chłopaki zrobili taką dogrywke pokazowo ale na remis.Robert jako gospodarz chciał oddać 1 miejsce. Taką podjął decyzję.

Kociewie to region,a zawody odbyły sie na haliw Skarszewie.To jest jakues 10 km na północ od Starogardu Gdanskiego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium