SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Z tego ujęcia pompki Macieja wyglądają jak damskie,jakby były robione na kolanach,wynik dobry ale wizualnie nie ciekawie,poniżej mój stary film w czasie 4min robiony z timerem 20 pompek co 30 sekund.




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-10-26 11:35:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ale Ty nie prostujesz do końca rąk i wygląda to jak nie pełne wyprosty rąk ze sztangą. Z czym właśnie po bardzo długich bojach udało nam się w WW zmienić
Te pompki /20powt.-30sek. przerwy/to jakiś sprawdzian w temacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Akurat z tego ujęcia to tylko tak przypuszczasz że nie prostuję rąk,bo to akurat dopiero widać będąc przodem do kamery,co do ww próbowałem prostować ręce i wydaje mi się to bez sensu bo ciężar mam podniesiony a Wy i tak byście mi nie zaliczyli powtórzenia,z tego też względu przestaję startować w jakichkolwiek konkursach i nie muszę przejmować się regulaminami.
Mój film był stary a konkurs dotyczy filmu Macieja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Jeżeli w WW wykonujemy próbę w określonym czasie to nie doprost jest wielkim zaoszczędzeniem czasu pomijając już trudność sędziowania.A dlaczego uważasz że miałbyś nie zaliczone powtórzenia w WW skoro na poręczach robisz to perfekcyjnie .Ja uważam że na CC gdybyś się zajął WW szybko byś ustawił rywali na niższych stopniach podium sam zajmując najwyższe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Jeżeli w WW wykonujemy próbę w określonym czasie to nie doprost jest wielkim zaoszczędzeniem czasu pomijając już trudność sędziowania.A dlaczego uważasz że miałbyś nie zaliczone powtórzenia w WW skoro na poręczach robisz to perfekcyjnie .Ja uważam że na CC gdybyś się zajął WW szybko byś ustawił rywali na niższych stopniach podium sam zajmując najwyższe.

Masz rację w tym co piszesz,a co do mojego wyciskania na ławie - zwyczajnie zauważyłem że nie prostuję całkowicie rąk tak jak przy pompkach na ziemi,a żeby je prostować musiałbym zastosować znacznie węższy uchwyt co powoduje dłuższy ruch i bardziej angażuje tricepsy,dalej wytrzymałość włókien czerwonych wolno kurczliwych trzeba wytrenować bo na razie jest u mnie z tym kiepsko bardzo szybko kwas mlekowy blokuje mi mięśnie pompują się i nie jestem w stanie robić kolejnych powtórzeń i dodatkowo brak kondycji.
Perfekcyjne dipsy owszem zrobiłem regulaminowo ale przyznaje znacznie bardziej mnie męczyły niż zwykle bez żadnych regulaminów a przyznaję się że coraz mniej mi się chce do tych regulaminów stosować.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-10-26 13:43:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Marek co to za perfekcyjne pompki w Twoim wykonaniu.Z tego ujęcia to dużo brakuje do pełnego wyprostu.Wynik bardzo dobry,ale poprawiona jakość pompek i już by troszkę zeszło z wyniku.Ja dzis sobie spróbowałem pompek przez 3 min i wyszło mi 112.Możliwie że zle taktycznie to rozegrałem bo na poczatku zrobiłem 40 a następne serie do odcięcia.Jak poprawię wynik to sie pochwale.SIŁA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie pisałem że perfekcyjne,tylko że stary filmik i którego tytuł brzmi 169 pompek trening klatki..
i nie ma w tytule pełnych ani perfekcyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzę że wszyscy cisną pompasy :) To 15-listopada będzie mocna rywalizacja :) Za 25-minut ruszają zapisy i sam jestem ciekawy ilu będzie chętnych? Jednak konkurs "Perfekcyjnych pompek na poręczach z 20-kg" -pokazał że zapisać się to jedno,a wystartować to drugie i chyba nie ma co do tego przywiązywać większej uwagi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Łukasz ja to odpadam z takich pompek do kąta ostrego ze względu na barki.Marek tylko mnie zdziwiło u Ciebie takie wykonanie bo zawsze oceniasz technike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-konkurs pompek do kątą ostrego już się odbył.W Warszawie dipy będą do kąta prostego,a pompki raczej też nieperfekcyjne :) -tak samo jak to było na wiosnę w Poznaniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium