SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
pozdro! widzimy się next time

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Super impreza musiała być?
Łukasz podobno trafiłeś z formą na 1 miejsce?

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
lukix
Widzę że na zdjęciu ściskasz największy wazon- pochwal się za ile powtórzeń go dostałeś.Ja na MP w WW 2 miejsce/187x42,5kg w 5min./ w seniorach i w weteranach- cholera lata lecą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-zgadza się udało się wygrać.Nie spodziewałem się bo było dwóch mocnych Adamów :) Myślałem że zrobię więcej i 16 już nie przeciągnąłem ze wzrokiem na wprost.Na treningach robiłem więcej ale jednak troszke szybszym tempem,a na zawodach musieliśmy akcentować doprost na dole. Drugi był Adam Biedziak z 14-powtórzeniami i Adam Kowalski z 13-powt. Podciąganie było z krążkiem 20 -kg. Bogdan z Robertem bardzo pilnowali tego wzroku na wprost-i bardzo dobrze :)

Tadeusz-wyniki potęga-oczywiście widziałem Graty! Cały czas jesteś w Elicie.Iti też super 200-powt i 3 miejsce. Ten koleś co wygrał,to jakiś Terminator! 252-powtórzenia,to już przeginka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a gdzie te zawody były?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
No to Wielkie Gratulacje dla was Panowie i za Pnd i za Ww.

U mnie nic nowego, coś tam zawsze trenuje, bo bez tego jednak nie można żyć.
Aktualnie mnie wzięło na pompki zwykle i najbardziej je katuje, oczywiście w miarę poprawnie. Na dniach wrzucę jakiś set dla początkujących, a później jakiś w miarę mocniejszy....

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-wiedziałem że tak z Tobą będzie.Jak się coś robi latami,to nie da rady tego tak po prostu bezpowrotnie przerwać :) Będzie bardzo miło zobaczyć od Ciebie coś nowego. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Set dla początkujących w pompkach.



Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium