SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Są już wzory koszulek na zawody w stolicy:



A Wrocław,to planuje przyjazd do stolicy 15-listopada na pompki i dipy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Łukasz wybieracie się 24 do Warszawy na podciąganie z 7 kg?Ghetto organizuje na Bemowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
konik
Ładnie się podciąga i pompuje odrazu widać że to "stary" dobry materiał .
Mi się udało dojść do 12 powt. nagram i może coś mi podpowiecie.Jak dojdę do 20 powt. to zacznę startować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mariusz-Pan Marian jest coraz lepszy.Juz tylko patrzeć jak 10-pęknie :)

Łukasz-a coś więcej o tych zawodach,jakieś wydarzenie jest na fb?,dlaczego taki mały ciężar? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
Na ghetto jest i wrzyucilem na nasza strone swrp.pl .Nie mam pojcia skad taki ciezar.Moze byc fajna zabawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
wycwiel
konik
Ładnie się podciąga i pompuje odrazu widać że to "stary" dobry materiał .
Mi się udało dojść do 12 powt. nagram i może coś mi podpowiecie.Jak dojdę do 20 powt. to zacznę startować


Tadzieńku - i tak dla mnie jesteś Super, i jak dołożysz do tego jeszcze podciąganie , to Uniwersalny zawodnik zawsze będzie twój!!

No szkoda że nie nakręciłem Pana Mariana 2 lata temu, gdy miał 65 lat , wtedy na moich oczach podciągał się po 11x pełnych, ale jakoś wtedy nie miałem czym nagrać.

A tutaj Wiktor 12 lat - który przychodzi do mnie na trening od pewnego czasu - świetny talent.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1184
Ja wpadnę na bemowo w środę chociaż moja forma jest w rozsypce bo niestety mój stan zdrowia się pogorszył znowu. Myślę że i tak dobrze że dali z ciężarem te zawody bo raczej ghetto robi sw bez dobijania elementów siłowni czyli np ciężarów do pasa ;)





Łuka już nie ten co kiedyś patrząc na jego próbę z 60kg ale i tak te 120kg robi wrażenie :D i to że 65lat na karku

no pain, no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1656
My postaramy się przyjechać całym składem.Jan Łuka dla mnie to jest mistrz nad mistrzami.Mariusz bardzo ładnie młody się podciąga. Ja mam na osiedlu kolegę z Kazachstanu i ciśniemy poważne treningi.Mocny jest chłopak.Opowiadał że u nich na osiedlach,placach to drążki stoją i nie stygną.Jak przyjechał do Polski to przeżył szok że tutaj brak drążków.Myślał że to na przekór Rosji i nie stawiamy takich placy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Łukasz-ja raczej nie dam rady wpaść.Trochę póżno info poszło i termin w środku tygodnia nie bardzo pasuje. To już wiadomo kto obstawi całe pudło :) Czekamy oczywiście na relacje z zawodów:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium