SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Łukasz proponuję abyś też wystartował wstawiałeś takie zdjęcie z wybicia z pompki rękoma i nogami z którego widać że parę masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-to nie jest dobry pomysł,a moja"para" to zupełnie nieprzydatna cecha motoryczna do 5 minutowego pompowania-no i sędziego by nie było wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Nie no bez takiego sędziego to kicha by była:)Panowie pompki klasyczne to nie poręcze proste ćwiczenie które każdy może wykonać bez narażania się na kontuzje więc w czym problem.Zeby to miało ręce i nogi to regulamin a raczej sędziowanie musi być proste i łatwe.Zróbmy chociaż namiastkę tego co te chłopaki z filmu.Trudno kto będzie miał ochote się sprawdzić zapraszamy .Łukasz decyzja należy do Ciebie bez oglądania się na nikogo to Ty sędziujesz więc wybierz sposób wykonania żeby nie bylo tak jak piszesz ten tyle a ten tyle miał do ziemi.Może jeszcze kat wagowe bo ten za ciężki a drugi za lekki.No więcej luzu nikt tu nic nie musi niczego udowadniać każdy w czymś jest dobry.Potraktujmy to jak dobrą zabawę.Bo prawdziwa rywalizacja może się odbyć tylko na żywo w tych samych warunkach.Np. w MIędzyzdrojach.Ciśniemy tą POMPMANIE może zaskoczy!
Bo jak nie to się dogadam z Tatarem i zrobimy dwumecz Poznań - Wrocław :)Sędzia oczywiscie -lukix!


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-10-14 21:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dobra moja ostateczne wersje do wyboru i do głosowania. Kto ma ochotę niech startuje i nic na siłę,bo jak tu każdy zacznie swoje warunki zgłaszać to się nigdy nie dogadamy :) Tylko te 2 wersje będę sędziował-jak nie będzie chętnych,to mecz Poznań -Wrocław też jest ciekawą opcją-też tylko w tych 2 wersjach jeśli mam sędziować :)

Wersja "cyborg"

limit -5 minut,
odłożenie rąk na dole,
zaakcentowanie wyprostu na górze-muszę widzieć oddzielenie ruchu,
cały czas na rękach w pozycji plank,
ustawienie kamery z przodu


Wersja-"dzik"

limit-5-minut,
klatka dotyka podłoża na dole,
zaakcentowanie wyprostu na górze-muszę widzieć oddzielenie ruchu,
cały czas na rękach w pozycji plank,
boczne ustawienie kamery

Jedno ostrzeżenie w próbach wyginania ciała,a przy drugim razie przestaje liczyć.



Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-10-15 08:26:20

Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-10-15 08:28:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Obie są w porządku choć cyborg mnie bardziej kusi:)Kamera miała by być ustawiona z przodu na wysokości ćwiczącego czy miała by obejmować całą sylwetkę z przodu bardziej z góry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-Analizując Wasze wcześniejsze filmy,to myślę że jednak jeśli chodzi o wersję"cybork" to lepsze będzie ujęcie takie jak u Ciebie,bo u Marka to jednak cięzko będzie oceniać te utrzymanie bioder.Ujęcie niech będzie lekko-boczno-górne :)Ruch powinien być trzymany sztywno czyli biodra idą razem z ruchem,a nie zostaja lekko w tyle jak u Ciebie od około 25 sekundy

Filmy do porównania:












Zmieniony przez - lukix w dniu 2015-10-15 10:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ja rezygnuję,chociaż i tak nie byłem zdecydowany,milej zabawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
drazekm
No szkoda ale pewnie masz jakieś swoje powody trudno.

Będzie jaaazdaaaa !Ciekawe na ile pozwoli "brzytwa"- lukix.
Czyli lista:
1.wycwiel
2.adamoxll
3.Tatar
4.iti
5.Junior/sędzia Spartan Cup/
I co z dziewczynami wynik x2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To niech się jeszcze Poznań wypowie i dopinamy regulamin i mozna robić wydarzenie na fb :) A Iti jak chce robić? z odłożeniem czy klasycznie? nie widziałem jeszcze wcale jak robi pompki :) Jak jest taki mocny w pompkach jak w WW i Dipach to wynik będzie petarda!-ja jeszcze spytam Michała jakie ma zdanie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
My idziemy po całości na cyborga:)Chociaż mamy nie wiele czasu na utwardzenie pośladków tej pozycji się najbardziej obawiam ale damy rade:)
Co z dziewczynami???


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2015-10-15 13:29:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium