SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek jak chcesz to wrzucaj, ja na razie sam będę kontrolował swe poczynania, jedno możesz być pewny że 30 podciągnięć będzie.

Szkoda że nie chcesz tu wrzucać :(,mi tam bez różnicy nie robię z tego tajemnicy a i lepiej mi się rywalizuje jak widzę dokonania innych.
Ok więc mój pierwszy filmik ktoś musi zamykać stawkę nie wiem tylko 29 czy 28 do zaliczenia ?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
29 moim zdaniem, a co do 28 to Łukasz miałby poważne zastrzeżenia i mocno by kręcił nosem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
matkus1
29 moim zdaniem, a co do 28 to Łukasz miałby poważne zastrzeżenia i mocno by kręcił nosem :)

Staram się robić możliwie prawidłowo,całe szczęście w tamtym dziale Łukasz nie będzie oceniał :),ale wolę tu krytyczne uwagi zanim wrzucę tam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7302 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Spoko ja tu parę wrzucę:)Ale czy nie powinno robić się nieco wolniej z zatrzymaniem w zwisie tak jak to robiłeś pod koniec?

Mariusz jak teraz 30x to w pażdzierniku we Wrocławiu pewnie 40x.Regulamin złagodziłem żeby wyciskacze po pare zrobili a Wy żebyście nam pokazali cyfrę wielokrotną:)Ale jak coś nie tak w regulaminie to pisz zmienimy mamy 4 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Spoko ja tu parę wrzucę:)Ale czy nie powinno robić się nieco wolniej z zatrzymaniem w zwisie tak jak to robiłeś pod koniec?
.

W regulaminie nic na ten temat niema jest tylko że przerwy na dole nie powinny być dłuższe niż 3-4 sekundy
https://www.sfd.pl/*KONKURS*_Podciągnij_się_po_nagrodę_!-t1121268.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
wycwiel
.Regulamin złagodziłem żeby wyciskacze po pare zrobili a Wy żebyście nam pokazali cyfrę wielokrotną:)


Tak mi się zdawało, że te pełne przenoszenie całej głowy nad drążkiem się nie utrzyma :) Nawet Łukasz nie odważył się takiego obostrzenia wprowadzić na zawodach w Sochaczewie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2016-06-29 17:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Marek, nie to że nie chce wrzucić, alewczoraj miałem ciężki trening z obciążeniem, muszę mieć teraz ze 2-3 dni regeneracji porządnej pod tym kontem , a następnie mogę myśleć o pierwszej próbie.

Tadziu teraz mam też trochę inne treningi dlatego ilościowo nie będzie za dobrze, wprowadziłem trochę inną metodyke treningową.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ach Marek podciągasz się na żabę. Szczerze ta ja już nie mogę się patrzeć na to - tam na forum za pewne nie będzie nikt na to patrzeć ale brzydko to wygląda jako dla nas starych drazkowców
No dobrać, ale mniejsza o to, tam na forum będziesz miał uznanych napewno 29 x i nie zdziwie się jak będzie uznanych 30 x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
konik506
Marek, nie to że nie chce wrzucić, alewczoraj miałem ciężki trening z obciążeniem, muszę mieć teraz ze 2-3 dni regeneracji porządnej pod tym kontem , a następnie mogę myśleć o pierwszej próbie.

No i ok,wiadomo że każdy ma swoje treningi i sprawdzi się kiedy na to przyjdzie czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium