SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
co ja będę mówił, jestem wściekły na siebie, jutro trzeba poprawiać, fizycznie bardzo dużo 26 powtórzeń, ale........ technika cąłkiem popsuta, miałem trzymać nogi złączone nie majtać nimi, ale tak to jest jak się walczy, dodatkowo ostatnie 2 powtórzenia broda niby była ale bardzo na styk, jutro spróbuje nawet te 24, tylko że chciałbym w lepszej technice, 4 kamery dużo zamoroty i klapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz -to te 60 lb czyli 27 kg? Dasz radę tylko więcej spokoju ;) Może podejdz w poniedziałek ,to zdążysz odpocząć i ochlonac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
bede walczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-walcz !

Ja też za 30 min podejście pod MU 20 kg.

Tutaj wyniki 1 MP Street Lifting w Głogowie. Martwi jedynie bardzo mała frekwencja w 3 kat.. Wyniki w dipach i siadach kozackie.Podciąganie stosunkowo najsłabiej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
przysiady wyniki wydają się bardzo mocne :) chociaż nie znam się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kolejna próba MU 20 kg nieudana... Będzie jeszcze jedna w tygodniu. Jak sie nie uda to odpuszczę na razie. Widocznie to jeszcze nie czas :) Nic na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
lukix
Kolejna próba MU 20 kg nieudana... Będzie jeszcze jedna w tygodniu. Jak sie nie uda to odpuszczę na razie. Widocznie to jeszcze nie czas :) Nic na sile.

Łukasz przy maksie kazdy kg sie odczuwa, ja na 16-stce zakonczylem próby w zeszlym roku a teraz do tego mnie nie ciągnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek -zgadza się każdy kg waży. Ciągnie mnie jednak do tych 20 kg-to już taki fajny okrągły wynik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
zazdroszczę i 16 kg, nie wiem ile u mnie by było nigdy nie robiłem z ciężarem muscle up-ów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz- z taką bazą siłowa spokojnie byś dal radę. Tylko trochę treningu specyficznego pod muscle.To też dużo zależy od podbicia z bioder.Nie chce aż tak mocno i dlatego sie tak męczę z tym 20 kg :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium