SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
konik506


Mateusz ja bym na twoum miejscu wszystkie możliwe rekordy pobił i zapisał sie w księdze remordów Guinessa.




myślę że warto by było się kiedyś odważyć i coś tam byłoby by w zasięgu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
drazekm
Mateusz dobrze by bylo miec taka wage do zwazenia ciezaru bo.tak to masz zawsze o pas i lancuch ciezej a na wadze mozna zwazyc calosc.


racja, ale ten pas i łańcuch nie ważą zbyt dużo może z poł kilo, zdecydowałem się tylko zdjąć buty na te konto :)

teoretycznie kółka ze stania powinny mi wychodzić ale w praktyce kalectwo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
@Konik,
ekstra!

Było już o podciąganiu, to ja zapytam o kółko ze stania - jak do tego dojść?

Da się jakoś tak, bez poświęcenia temu życia??
W maksie mam ze 20powtórzeń z kolan.
Ze stania - rozjeżdżam się nieco bardziej niż w pozycji "do pompki"; brakuje mi 40-50cm do pełnego rozjazdu. Sporo!



Zmieniony przez - panteon w dniu 2018-02-26 18:48:28

konik506
No jak już masz 20x z kolan to czas ze stania , musisz spiąć napiąć całe ciało mocno i wtedy spróbować i musi pójść . Pamiętaj że przy każdym ćwiczeniu spina się ciało .

Panteon i co myslales ze dowiesz sie czegos wiecej niz odemnie,Mariusz nic wiecej nie wymysli i niby dlaczego mialby Ci udzielac rad ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
A niby dlaczego miałby nie udzielać rad?
konik506 ma duże doświadczenie i może się nim podzielić jeśli chce.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Zawsze warto zapytać, bo jest szansa żeby się dowiedzieć czegoś innego, nowego Różne są drogi do celu. Czasem ktoś zna jakieś fajne ćwiczenia pomocnicze czy sposób dzięki któremu łatwiej opanować dane ćwiczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
A niby dlaczego miałby nie udzielać rad?
konik506 ma duże doświadczenie i może się nim podzielić jeśli chce.

A przeczytales Konika odpowiedz ?,wszystko na temat :)
Ja dwoje sie i troje a Panteon mnie nie slucha,a co myslal ze od Konika wiecej sie dowie,wiec ma to na co zasluzyl.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-02-27 14:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Zawsze warto zapytać, bo jest szansa żeby się dowiedzieć czegoś innego, nowego Różne są drogi do celu. Czasem ktoś zna jakieś fajne ćwiczenia pomocnicze czy sposób dzięki któremu łatwiej opanować dane ćwiczenie.

Wiekszosc Wam napisalem i co dowiedzialas sie czegos nowego z odpowiedzi "jezeli robisz 20 z kolan to powinnes zrobic tylko spiac cale cialo " ?,to zadna rada
Mariusz bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Z jednak to była cenna rada: spiąć ciało!
Spiąć poślady i nie bać się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Z jednak to była cenna rada: spiąć ciało!
Spiąć poślady i nie bać się!

To jest oczywiste inaczej nie mozna,ale jak Ktos niema sily nic po takiej radzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-spokojnie stać Cie na poprawę tego rekordu.Ciekawe czy Ci uznaja.Na kamerce Steva Proto jakby lepszy kontrast i tam widać bardziej to przenoszenie brody.Musisz chyba jednak zrobić z plecakiem bo to jednak troszkę inaczej i ciężar wyżej.

Co do mojej rady to fajna opcja jest progresowac kółkoz dojazdem do sciany ze stopniowym oddalaniem stóp i stopniowo coraz mniejszym odbijaniem :) Oczywiście pośladki,brzuch spiete łopatka tez stabilna.Chlopaki to Mistrzowie w kółku :)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2018-02-27 15:26:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium