SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ponownie bez dodatkowego ciężaru?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
A ilu by wystartowało z dodatkowym ciężarem i z jakim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Tadziu, cieszę się bardzo, już zacząłem nawet zbierać ekipę!!
Podaj jakiś regulamin zawodów, chodzi mi co tam dokładnie będzie?
Jeżeli chodzi o podciąganie z dodatkowym obciążeniem to zawsze standard jest 20 kg.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja bym z ciężarem wystartował.
Choć z racji iż to we Wrocku to jak będzie bez ciężaru,to też się przejadę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-Fajna wiadomość.Ja oczywiście też jestem za ciężarem-20 lub 24 kg. ,bo to u nas standard. Myślę że to nie jest aż tak dużo i sporo osób by sobie poradziło. Jak już pisałem pewnie,to u mnie będą starty w tym roku tylko z ciężarem.Może by się zachęcili też bardziej siłowi zawodnicy z troszkę cięższą wagą? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Temat Otwartych Mistrzostw Wrocławia - SPARTAN CUP II pojawi się w lutym z pełnym regulaminem i plakatem.WW to CC i 1/CC dla mężczyzn oraz 25kg dla kobiet.Jeżeli chodzi o podciąganie będę działać w kierunku obciążenia.Wyrażnie brakuje współpracy z WCT Spartan kogoś z podciągania.Ja robie co mogę żeby o Was nie zapominali.Nie wiem jak ze sprzętem/kamzelka czy co?/
Muszę QUEBLA spiknąć z menadżerem WCT:)Bo jeżeli chodzi o regulamin to chyba można na Was liczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
przyjadę, szkoda ze dopiero czerwiec , jak ciężar to talez, a obciążenie kwestia organizatora hja bym widział 40 kg :) lecz o 20 jest ok tylko precyzyjny regulamin musi być czy do wyciągniętej brody czy z przełożeniem bo to mocno istotne

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Oczywiście w regulaminie pomożemy.Osobiście nie mam też nic przeciwko kamizelce-w Poznaniu się sprawdziła. Co do brody,to oczywiście jestem za wzrokiem na wprost i broda nad drążkiem. A dipsy też by były na poręczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
ale dipy jako osobna konkurencja cchyba ?

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 166
Z ciekawości się spytam - jakie są przeciętne wyniki na takich zawodach jeśli zawodnicy używają 20kg/ 40kg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium