SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 426506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Witam Mistrza po przeerwie. ;)Co do Fibo to super pomysł,ale żeby się tam liczyć to też trzeba mieć również mocne dipy z 48 kg.U mnie na razie dość słabo w tym elemencie,ale pracuje nad tym. Jeśli chodzi o wyniki z 32 Polaków,to teraz widziałem najlepszy wynik Piotra Gorzeli 15 powt do wyciągnietej brody,ale z krótkim akcentem na dole,co do dipów z 48 kg,to najlepsi robią jak widziałem po 20-21 repsów :)Światowe to Fred robi 20 powt z 32 z akcentem na dole,a dipy to widziałem ukraińców z zatrzymaniem robili po 25-27. Co do Sochaczewa to oczywiście 25 czerwca zapraszam,bo daleko nie masz ;)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2016-05-28 07:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
na światowych impreazch raczej do wyciągniętej brody zawsze, a co do przerwy na dole z 32 kg, ona dużo nie przeszkadza i mało odejmuje bo jak mało powtórzeń to i tak bardzo krótko się wisi, różnica może być wtedy jakby ktoś by chciał oszukiwać bujać lub nie prostować w łokciach


Zmieniony przez - matkus1 w dniu 2016-05-28 08:41:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Te pauzy jednak trochę odejmują bo nie można się napędzić za bardzo na początku,a potem to i tak już się robi przerwy ze zmęczenia :) Jednak ten 1-2 repsy odchodzą z mojego doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Dawajcie na Spartan Cup.Tu zweryfikujemy możliwości:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Te pauzy jednak trochę odejmują bo nie można się napędzić za bardzo na początku,a potem to i tak już się robi przerwy ze zmęczenia :) Jednak ten 1-2 repsy odchodzą z mojego doświadczenia.


Preferuje podciąganie bez przerw (bardziej widowiskowe, widać tą dynamikę, która niektórym może się podobać). Zrobię doświadczenie, jeśli nie będzie kontuzji, nagram dwie próby z przerwami i bez, zobaczymy ile wynosi różnica, wydaje mi się że nie więcej niż 2 powtórzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz super ze wracasz na scenę i jestem pewien że te wejście będzie mocne.
No jak sam widzisz znalazłem w końcu Dzików do treningu i nareszcie mi się z kimś dobrze trenuje.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Taki mały układ na kółkach.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mario elegancko jak zwykle- ja muszę zacząć więcej robić na placu,bo trzeba przygotować jakiegoś skilla na 25 czerwca -żeby lipy nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Solidnie Mariusz te kółka, jest już forma :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium