SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To jednak przesadziłem z tymi 70 :) To odłożenie z tym odciągnięciem barków też je dodatkowo męczy i zakres ruchu samej pompki jest duży.Wychodzi na to że wyniki powyżej 50 są już bardzo dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Ło cho cho Tadziu Super!!
Patrząc na Ciebie dajesz radę i wnioskuję z tego że barki odgrywają tu największą rolę.
Zrobić np;50x to już jest dobry wynik..


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2015-10-01 08:22:44

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel




Napiszę tak,pompki dobry wynik ale nadal słaby korpus czyt. dupa ciężka :)
Też się sprawdziłem,ale z braku motywacji i z przeczucia że nie robię zbyt dokładnie zakończyłem próbę po minucie,zaraz wrzucę filmik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Marek-ma rację z tą próbą Tadeusza.Tyłek troszkę nie nadążał za resztą.Trzeba wzmacniać brzuch,prostowniki grzbietu i ogólnie cały CORE czyli mięśnie głębokie :) U Ciebie próba rzeczywiście -jak sam stwierdziłeś-mało dokładna.Raczej nie prostowałeś rąk do końca ;) No i ten przedział czasowy od 60-do 90 sekundy raczej decydujący o końcowym dobrym wyniku-i tak dla Was Szacun,bo te wyniki i tak poza moim zasięgiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Z tym tyłkiem to nie potrzebnie kombinowałem widząc jak robili to inni tzn.ich tyłki unosiły się niewiele wyginali się jak foki.Mi siadła obręcz jestem pewny że to efekt niedzielnego startu bo planowy trening barków mogłem zrobić w połowie zakresu powtórzeń.Zobaczymy w sobotę zrobię to jeszcze raz tak dla potwierdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Hmmm, ja próbowałem pierwszy raz dziś i film jeszcze gorzej wyszedł niż u Tadziu, chodzi o dupe, ale już wiem w czym rzecz.

Marek trochę ręce nie prostowałeś, ale ty i tak widać że osiągniesz bardzo dobry wynik.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Wycwiel

czy są jakieś osoby startujace w wycisku wielokrotnym, które specjalizują się wyciskaniu max kg na raz?
pytam bo wspominałeś ze chcesz kolejną edycję spartan cup organizować 7 listopada,a właśnie wtedy są MP w Złotoryi...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
QUEBLO
Też to wyłapałem dlatego namawiam tych z WCT SPARTAN na przesunięcie daty.Są tacy którzy startują tu i tu.I nawet wiem napewno że wiele osób która wzięła by udział w "Spartan Cup" jedzie do Złotoryi.Jutro powinienem znać ostateczną decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
czekamy, zamierzam przyjechać na zawody wraz z znajomym w miniona sobote 3 miejsce w wielokrotnym wyciskaniu

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium