SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Dzieki Mario.Jak zdrowie pozwoli to mam chęć powalczyć:).Zobaczymy jak wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
lukix
Mateusz-dzięki-powoli do przodu. A jak oceniasz próbę zwycięzcy z Socho Danego? Szkoda że jednak nie wpadłeś,bo byś z Nim powalczył może i o 1 miejsce ;)


hehe ja teraz ciężki, ponad 72 kg, nie fruwam już tak :) zawody to loteria, nie wiem, zależało by od grubości drążka i dyspozycji dnia, jakieś tam szanse bym miał, ale zaraz wrzucę próbę pod Sochaczew z 23 czerwca. gdyż miałem jechać, więc na dzień wcześniej się sprawdziłem

próba bardzo dobra ilościowo, skąd Łukasz wytrzasnąłeś tego zawodnika, super że zawody w Sochaczewie się udały z ekstra wynikami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-to nie jesteś taki ciężki-ja jestem cięższy:) A to celowo masujesz/ Siła będzie lepsza. Może zdecydujesz się wpaść 30 września na 2MP Max Weighted? Kat.do 80 kg jest dla Ciebie:) Dany'ego poznałem tydzień wcześniej na zawodach w Warszawie.Widziałem że jest mocny i Go zaprosiłem do nas :)


Zmieniony przez - lukix w dniu 2017-07-04 13:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
samo się masuje bo diety nie trzymam, jak bym miał z kim to przyjadę, ale nic nie obiecuje bo często wychodzi jak wychodzi, tak kategoria dla mnie byłaby bardzo korzystna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Mateusz-ilosciowo z pauza super.Cos nisko masz tam ten drazek bo miales lekko podgiete nogi i chyba palcami dotykales podlogi :) Ciekawe ile u nas byś zrobil? :) Drazek jednak sporo grubszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no musiałem podkulać, jakbym nogi wyprostował by ładniej wyglądało, ale nie mogłem bo bym dotknął podlogi :) no własnie, jakbym tylko chwytał go na pół dłoni to móglbym spaść:) dlatego nie lubie zawodów :) nie są dobrym miernikiem mocy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
mateusz klasa

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Mateusz myślę że nadal jesteś najlepszy, oglądam filmików bardzo dużo i chyba najlepszy jaki widziałem to było 43-44 podciąganie bez pauzy no i ten co u Łukasza był 40 x.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
pewnie sporo osób nie wrzuca prób, ale miłe co piszecie :) a u was jak forma ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium