SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.4

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 424582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Widzę że mocny konkursik się szykuje :) Fajnie że Maciej się zainteresował,bo tam w Poznaniu jest kilku mocarzy pompowania :) Myślę że z taką obsadą,to spokojnie mozna nadać konkursowi wymiar Ogólnopolski i zrobić wydarzenie na fb-jak to miało miejsce z "Perfekcyjnymi" Co do regulaminu,to ja na pewno jako sędzia byłbym za zaakcentowaniem wyprostu na górze.Co do rozstawu rąk,to też myślę że dowolny,bo cięzko by było te 81 cm zweryfikować na nagraniu.Czyli odpoczynek cały czas na łapach? nie można będzie wstać? Co do czasu,to zagłosujmy -niech większość zdecyduje.Jeśli chodzi o dogrywkę,to ciężar niby fajny,ale nie każdy dysponuje kamizelką,a krążek na plecach to raczej cięzko ustabilizować będzie bez asekuracji.-ja bym poszedł na maksa i zrobił na jednym ręku .. :) -a co to dla Mistrzów pompowania.. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ok więc głosuję :)
czas 3 min,zejście barkami poniżej linii łokci,całkowity wyprost i dowolne ujęcie kamery,odpoczynki tylko w podporze na prostych rękach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
3 minuty i zejście na nie wiem pare cm przed ziemia i styka:) widze same mocarze będe pewnie ostatni:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Czyli na liście jest już 4.
1.wycwiel
2.adamoxll
3.Tatar
4.drazekm

Z rozstawem dłoni najmniejszy problem - czyli dowolny.Proponowałem do ziemi bo to najłatwiej zweryfikować na filmie ale o tym proponuję żeby zadecydował sędzia jak mu będzie łatwiej oceniać.Wyprost z akcentem jak proponuje lukix jak najbardziej jestem za.Czas ja tak jak Tatar - 5 min. ciągiem o ile ktoś tyle wytrzyma ale niech o tym zadecyduje większość myślałem żeby była choć namiastka tego co widzieliśmy na filmiku.Odpoczynek na wyprostowanych łapach przy zachowaniu pozycji planki.Dogrywka- proponowałem planki żeby jak by co nie dochodzić do siebie przez 2 tyg.:)To tak na wszelki wypadek bo nie sądzę żeby padł jakiś remis wśród wyników I - III.Grudzień to chyba dobry termin dla POMPMANIA-1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
grudzień pasuje może zrobie 50:P

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Trzeba jeszcze sprecyzować ile można w górze odpoczywać, ja bym sugerował max 3 sekuny. Co do zejścia w dół to tutaj Lukix najlepiej stwierdzi jak będzie najlepiej jemu oceniać. Mi grudzień pasuje też ;) Będzie jeszcze czas dogadać ewentualne szczegóły.

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Tatar
Przy ograniczonym czasie próby czas odpoczynku zostawił bym zawodnikom każdy będzie przecież chciał wykorzystać czas trwania próby jak najbardziej efektywnie.Zresztą ta przerwa była by trudna do sędziowania co innego na żywo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Czyli robimy od poniedziałku 30 listopada do niedzieli 6 grudnia do 20 i ani minuty pózniej :) Też jestem za 5 minut.Jak największe dziki robia ponad 10 minut,to Wy też 5 musicie dać radę Cały czas na łapach.Proponuje zrobić jedno ostrzeżenie przy próbach przeginania sie w podporze na łapach,a drugie dyskwalifikacja-żeby było jasne.Myśle że właśnie z tym będzie największy problem.Wstanie albo podparcie kolanami tez oczywiście kończy próbę. Czyli oczywiście krótki akcent wyprostu na górze zostawiamy? Nie wiem czy dam radę odpowiednio weryfikować e zejścia klaką do ziemi? Na pewno ujęcie musi być z boku.Najlepiej by było żeby było też to odłożenie,ale nie wiem czy nie będzie za hardcorowo.i te 5 minut Was wykończy. :) ale wtedy bankowo każdy dotknie klatką do ziemi :) Głosujcie jednak czy chcecie tak robić,bo potem powiecie że mi łatwo mówić bo ja nie stratuje :) Oczywiście im Wy będziecie mieli trudniej,to ja będę miał łatwiejszą ocenę i mój margines błędu będzie wtedy minimalny.Co do czasu to też bym zostawił dowolnośc,bo wiadomo że im dłuższy czas odpoczynku,to sami odbieramy sobie cenne sekundy w limicie czasu. Robimy wydarzenie na fb? Myślę że warto bo dowie się o rywalizacji więcej osób,a same pamiątkowe pucharki będą fajną motywacją do startu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o kurde, przy 5 minutach erka mogli by po mnie wzywać, przy 10 minutach to już w ogóle szkoda zachodu-od razu kostnica.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
zabójcze 5 min myślałem że 3 będzie ... dla mnie sukcesem będzie dotrwać do 5 minut he he

chin up:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JADE DALEJ -CZUNG-MEN

Następny temat

Siłownia plus pływanie

WHEY premium