SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693911

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, biore Herbaleana od pewenego czasu i zauwazylem ze ze mna coraz gorzej:( mam strasznego dola i to coraz bardziej sie poglebia, napisze ze jem chyba tak akurat czyli nie za duzo <bo mi sie nie chce> i nie za malo bo jestem zarlokiem. Kulee poradzcie mi cos , moze to dlatego ze nie jem magnezu???

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
Pako_18:
co to znaczy "czyli nie za duzo <bo mi sie nie chce> i nie za malo", to znaczy ile? napisz ile cal, białka, ww, zjadasz dziennie. Czy kontrolujesz to dokładnie? Napisz ile ważysz, ile masz wzrostu, jaką masz budowę ciała, ile masz lat. Oblicze Ci Twój BMR (Basal Metabolic Rate) i dzięki temu będziesz wiedział czy jesz za dużo czy może za mało.


-=Pozdrawiam=-

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
PS.
na pewno nie jest to związane z magnezem!


-=Pozdrawiam=-

-=Pozdrawiam=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, biorę TP od 7 dni. Przez pierwsze 5 dni brałam jedną kapsułkę, wczoraj (tj. 6 dnia) dorzuciłam drugą, ale szczerze mówiąc to nie czułam różnicy. Wzięłam ją o 16:00, a o 23:00 już smacznie spałam. Działanie TP najbardziej czułam w pierwszy dzień, potem z dnia na dzień działanie TP było coraz mniejsze. Zastanawiam się nad 3 tab. ale nie wiem po jamkim czasie mogę zwiększyć dwkę z 2 do 3 i jak najlepiej brać 2 rano (naraz?) i 1 po południu czy 1 rano i 2 po południu? Chcę dodać, że oprócz pobudzenia (jak po b. mocnej kawie wypitej na czczo) nie miałam innych objawów typu zwiększona potliwość czy bezsenność. Proszę o radę. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
I o to chodzi, byś o 23.00 smacznie spała TP zadziałała tak jak trzeba
To, że wydaję Ci się, że Therma nie działa, to jedynie pozory. Osłabły jedynie objawy somatyczne, co nie znaczy, że orgaznim przestał jooż reagować na ECA.
Zostań na razie na 2 kapsach. Za jakieś czas możesz ewentualnie dorzucić 1 kaps do porannej dawki.

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-27 10:47:03

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za szybką odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie związane z treningiem, czytałam, że TP powinno się brać na godzinę przed treningiem, ja biorę pierwszą ok. 8:00, drugą o 16:00, a ćwiczę wieczorem zazwyczaj ok. 20:00. Czy nie powinnam zmienić rozkładu dnia tak żeby te ćwiczenia wypadały tak na 17:00 (godzina po drugiej TP)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robbins , moje dane masz w profilu - wszystko tam jest,o jedzeniu napisalem bo jestem pewny ze nie jem ani za duzo ani za malo, a wiec zastanawialem sie czy nie dorzucic magnezu to chyba Grasik pisal kiedys ze do ACE roli dorzuca jeszze magnez

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Nie moosisz zmieniać rozkładu treningoow - po pierwsze TP i tak będzie działała, po drugie z tym braniem godzinę przed...chodziło o to, by ustrzec się przed ewentualnym pogorszeniem się samopoczucia na treningu (zdarzały się zawroty głowy, mroczki przed oczami, zasłabnięcia). Jednak nie jest to jakaś żelazna zasada, by zachować akoorat ten godzinny odstęp.

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grasik pomozesz mi z tym magnezem?

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 337 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9492
Pako_18:
Starając się Ci pomóc, wrzuciłem Twoje dane do programu i obliczyłem, że Twoje dzienne zapotrzebowanie to 1914 cal. Teraz tylko musisz obliczyć ile naprawdę zjadasz i będziesz wiedział czy jesz za dużo czy za mało!


-=Pozdrawiam=-

-=Pozdrawiam=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium