SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 398908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robisz tylko to, co sie liczy na dyskotece. Dupeczki na nogi nie patrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Uda im na dżamprezie nie pokażesz a po za tym mało którą będą nogi obchodziły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Streetz Killer
greg12
Może po prostu lepiej Ci tłuszcze wchodzą jako energia niż węgle

moze i prawda bo mimo faktow ze na diecie LC czlowiek czuje sie zle i nie ma sily do trenongow itp. zastosowalem jeden dzien takiej dietki i czuje sie o wiele lepiej trening jest efektywniejszy , nie jestem senny i moge wiecej myslec. co saddzisz o zywieniu LC przez dluzszy okres az do poprawa wrazliowsci insulinowej, bo niedawno jechalem az na 9 g weglach na kg masy i chyba przez dopada mnie sennosc po zarciu wegli.


Myśle że tak. Poczytaj na googlach o dietach high fatowych. Mi też jakoś tłuszcze lepiej niż węgle wchodzą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Dobra pytanie troche z dupy. Przychodze do domu gdzieś około 17 i mam obiad(posiłek potreningowy). Po objedzie wpisuje makro do dziennika i patrze że mam jeszcze gdzieś ze 100 węgli do zjedzenia. To mogę zjeść jakieś kanapki od razu po obiedzie ( posiłek po treningu) żeby kolacje zrobić białkową z niską zawartością węgli? Staram się na wieczór dużo węgli nie spożywać a na śniadanie przy moich 460g węgli staram się zjeść około 200 bo trening robie po południu. Jestem na redukcji. Co o tym sądzicie. Z góry dzięki :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po treningu właśnie najwięcej węgli możesz ładować

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
To git. Dziękuje. Sog for you :3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 456
Jakiej firmy polecacie AAKG ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w jakim celu ? pompa na treningu ? wówczas polecam Nitro Caps nie jest to tylko arginina tylko mix i super się sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 456
Jak sie sprawdzą te nitro capsy z mono od vitalmaxa,bcaa activlabu i wpc80 ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium