SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396908

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
malutk91c
Siemanko. Planuję zakupić mono od Vitalmaxa, na opakowaniu jest tylko napisane o dawkowaniu w dni treningowe czyli 5g przed i 5g po treningu,a co z dniami nietreningowymi ? Nie dawkować ?

DT: 5g przed i 5g po treningu
DNT: 5g w posiłku z wysokimi węglami i niskimi tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Lothes
można wiedzieć czemu polecasz kreatynę w DNT z wysokimi węglami i niskimi tłuszczami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5170
popuri
Lothes
można wiedzieć czemu polecasz kreatynę w DNT z wysokimi węglami i niskimi tłuszczami ?

Ktoś na forum powiedział mi, że tłuszcze spowalniają wchłanianie i że powinno się przyjmować w posiłku wysokowęglowodanowym. W moim przypadku się sprawdziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
a jak to sprawdziłeś

to że coś spowalnia coś najczęściej nie ma większego znaczenia, tym bardziej że kreatyna ma swój poziom nasycenia i taki zostaję aż do treningu ( ciężkiego wysłiku )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 212
Jak dawkować beta-alaninę? Waga-70kg, 14%bf. Po 6 gram, przed czy po treningu będzie git? I DNT też brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy jak na początek 15 minut biegu 3x w tyg wystarczy? Nigdy wcześniej nie biegałem tak regularnie a teraz będę chciał biegać cały czas. Pytanie 2, co ile dni zwiększać swój czas biegu? 5 min co tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4262
Idę dziś pierwszy raz w życiu na noc do pracy i z tego powodu mam wątpliwości dotyczące jedzenia.

Jestem na redukcji, ok. 1800 kcal dziennie w 4 posiłkach.

Wstałem dziś o 10.30, chciałem jak najpóźniej, ale nie umiem leżeć długo w łóżku... :P wypiłem szklankę wody z cytryną i o 11 zjadłem owsiankę.
O 14 zjadłem omleta (posiłek przed treningiem), o 16 od razu po treningu wjechało 30g białka i 10g BCAA na wodzie.

O 17 zjadłem kasze z piersią i warzywami i zostaje mi tylko jeden posiłek na tyle godzin! A jest to kasza, pierś, warzywa i 10g oleju rzepakowego tłoczonego na zimno. Ten posiłek zjem ok. 24 czyli już jest spora przerwa między posiłkami. Potem mam jeszcze zaplanowany kisiel żeby zapchać się czymś nie nabijając dużo kalorii... :D

Z pracy wrócę o 6.30, nie mam już miejsca w puli na jedzenie. Mam iść spać praktycznie na głodno, a następny posiłek zjeść już w czwartek jak wstanę?


Wszystko mi się rozjechało przez te nocki...


Zmieniony przez - Bronti w dniu 2015-03-04 20:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zjedz jak wrócisz albo nawet w pracy, licz już jako czwartek

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
szurek15
Jak dawkować beta-alaninę? Waga-70kg, 14%bf. Po 6 gram, przed czy po treningu będzie git? I DNT też brać?


5g codziennie będzie ok

Kacperots12334
Czy jak na początek 15 minut biegu 3x w tyg wystarczy? Nigdy wcześniej nie biegałem tak regularnie a teraz będę chciał biegać cały czas. Pytanie 2, co ile dni zwiększać swój czas biegu? 5 min co tydzień?


Możesz zacząć 3x20 minut i co tydzień lub dwa zwiększać, 3x25, 3x30, 4x35. 5x40-45. 6-7x45-60

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Czy produkt AAKG pomaga przy takich ćwiczeniach jak bieganie? Zwiększa jakoś wytrzymałość?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

WHEY premium