SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 209302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Powiedz że uprawiasz bycie " co raz lepszą laską " :D, przy tym drzesz ryja i przerzucasz żelastwo z lewo na prawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jakich kosmetyków używasz do włosów ? Szukam czegoś wyjątkowego na swoje włosie - bo przez tą pogodę obecną już po 2 tygodniach nie widać, że je farbowałam tak się szybko farba wypłukuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Doris - polecam Henne do włosów. Super odżywia , włoski się dobrze rozczesują i są blyszczące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Doris - polecam Henne do włosów. Super odżywia , włoski się dobrze rozczesują i są blyszczące


A to nie jest zamiast farbowania? Możesz coś więcej napisać? Będę wdzięczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja mam naturalny kolor na głowie ( wiesz jaki ) , nigdy nie farbowany. Kupiłam sobie hennę platynową kiedyś i ona uwydatniła mój kolor włosów i naturalne pasemka które robią mi się od słońca. Ty masz ciemne, wiec pewnie wzbogaci i podbije kolor . Szczerze polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Ja mam naturalny kolor na głowie ( wiesz jaki ) , nigdy nie farbowany. Kupiłam sobie hennę platynową kiedyś i ona uwydatniła mój kolor włosów i naturalne pasemka które robią mi się od słońca. Ty masz ciemne, wiec pewnie wzbogaci i podbije kolor . Szczerze polecam


Zapytam fryzjerki bo mi się wydaje, że henny na farbowaną głowę się nie robi aczkolwiek tak jak piszę nie mam wiedzy w tym temacie bo się jakoś nigdy nie interesowałam. Wg mnie najlepsze i tak jest po prostu częste nawilżanie włosów odpowiednimi maskami/ odżywkami i nie przesuszanie ich suszarkami/ prostownicami/ lokówkami 10x w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
A no to wiadomo Najlepiej jak same schną, co w moim przypadku nie moze miec miejsca bo są tak ulizane... Zero objętości, ale to pewnie też przez długość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
dziewczyny a co polecacie na lysienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

WHEY premium