SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
gomp mysle ze to taki zarcik:)poprostu nie przesadz na tym weselisku z obzarstwem,bo na ostatnim dniu DK organizm jest troszke wyglodnialy,a najlepiej duzo tancuj i spalaj na biezaco.Dietke zacznij potem od pierwszego dnia.
Jovenka gdzie jestes?????Dzisiaj chyba konczysz?!!!!!odezwij sie!!!A moze zupelnie zniknelas...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
Dzięki za radę ;)

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Jestem, jestem, ale opuchnięte oskrzela przesłoniły mi wszystko
Dziś mój 1 dzień po DK i nici z obrzarstwa, bo apetytu chroniczny brak buu
Oczywiście, że zostaję tu z Tobą bleblee i dietuję dalej.
Podsumowanie po DK:
1 tydzień -5kg
2 tydzień -1kg
Co daje wynik -6
Teraz dzień przerwy na regeneracje i ruszam dalej
A co u Ciebie????

Zmieniony przez - jovenka w dniu 2008-04-20 10:08:36

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
elvis a propos rybki, to ja robiłam na przemian w piekarniku w folii aluminiowej i na parze Na parze jest super, posypywałam ją ziołami, czosnkiem granulowanym, no i niestety szczyptą soli, bo bez niej to kompletne bleh. Mówię tu o filecie, bo gdy chcesz np pstrąga w całości, to ziuu do folii alum. wkładałam do środka rybki kawałki cytrynki, zioła i odrobinę masła roślinnego. Skrapiałam też w środku cytryną. Palce lizać!!! Częściej robię filet lub rybkę w kostce, bo jest zwyczajniej tańsza i szybciej się ją przyżądza!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
jovenka czyżbyś ruszała drugą turę DK ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Reve może nie DK, ale profanację owszem :P Pisałam o tym na poprzedniej stronie! Dodałam troszkę do menu Dk i ruszam od jutra Trza zrzucić jeszcze ok 9kg, więc nie mogę spocząć na laurach, a przyznam,że ta dieta mnie strasznie zmobilizowała i skurczyła mi żołądek, który to wcześniej był jak wór św Mikołaja A co, piszesz się ze mną?

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 195
Jovenka dzięki za przepisy właśnie za jakieś 2 godz je przetestuje, jestem w szoku jak mój żołądeczek się kurczy ta marchewka rano i nic głodu nie czuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Racja, kurczy się do rozmiarów orzecha ;P tylko trzeba uważać, bo ciałko znika, ale skórka zostaje i szybko można w nią wpakować świństewka tuż po diecie
Ja potrzebuję potężnego kopa, by od jutra znów zacząć dietunię!!! Kto się pisze? ;> bleblee, reve, kammmilka, elvis30 motywujcie moje Kochane!!!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
jovenka nie ma sprawy :D ja tam jestem chętna i zmotywowana pogodą, choć na Dk nie dotrwałam :/ a co to za przepisy o których mowa ;> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Przepisy? chyba chodzi Tobie o sposoby przyżądzania fish Pisałam elvis30 jak ja przygotowywałam sobie rybkę na DK
Czyli kop od Ciebie reve zaliczony hehe, choć przyznam, że nie chce mi się zaczynać buuu , no ale nie kcem, ale muszem!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium