SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 712687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
hehe cały czas mam Kraków na uwadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Było fajnie i mimo zrobionych 250km przed treningiem był power. Muszę przyznać, że zmęczenie dało się we znaki dopiero w domu Droga szybko leciała, bo całą w sumie przegadaliśmy, więc i nie było dlatego czuć zmęczenia Trochę obawiałem się jazdy powrotnej... Wziąłem od banana shota SFD Power na wszelki w, ale obyło się bez

BTW Przestań na Michała mówić Michałek, bo to nie jest malutki Michałek, tylko kawał wielkiego chłopa!


Zmieniony przez - georgu w dniu 2017-12-17 13:44:26
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cziki, no to już oficjalnie zapraszam Cię w lutym na ustawkę, przy okazji ESP i debiutów

Georgu, Michałek to Michałek i koniec, nawet jak będzie ważył 150kg Noo ja też w szoku, że po 250km w aucie ani nie szumiało we łbie, ani dupa nie bolała. Kupuje Volvo! Gadało się i słuchało tak pieniężnych historii, że jaa yeebeee Jedziemy do Wawy, bez 2óch zdań! A jak nam odprdoli to może i ten Poznań się zaliczy...?

Jeszcze parę zdjęć podkradzionych z tematu ustawki!
Michałek asekuruje i dopinguje na barkach!

Tu ujęcie, gdzie dostrzec można fajnie głowę boczną trica- oczywiście ja na 2gim planie, z lewej

Z tego zdjęcia jestem zadowolony!

Tu już jakiś dropik i piękne panie

A tu znów pomoc Michałka, potężny ciężar, więc trzeba




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2017-12-17 17:02:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
Bardzo fajna ustawka jak zawsze z resztą, a mimo drobnych niespodzianek po drodze wszystko się udało Dobra ekipa i dobra forma Tomek.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475




Tomek (i nie tylko) w akcji!

Odpalajcie na yt ,w hd i dawajcie łapki w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Dopiero na zdjęciach dobrej jakości widać, że forma jest rewelacyjna. Sylwetka proporcjonalna i estetyczna.
Myślałeś nad jakimis startami ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Tomek ty nasz gwiazdorze, chyba na kazdej fotce Cie widzialem filmik wciagne na spokojnie w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Rion, dzięki! Mimo braku czasu zapraszamy następnym razem Jesteś stałym gościem mojego dziennika więc wypada się poznać

Banan, dobra wrzuta! Tak jak już pisałem- kawał świetnej roboty, klimatyczny film!

Ronie, bardzo motywujące słowa, dziękuję. Myśleć myślałem, ale do poziomu scenicznego mi bardzo dużo (jeszcze) brakuje, nie ma co się oszukiwać. Jakbym pojechał na zawody, to tylko celując w pudło. Naturalny wiele nie ugram, a i tak będą mówić, że bomba była

Gugcio, wszędzie się wepcham! (That was she said )

--------------------------


18.12.2017 - DT
Pierwszy trening po ustawce, a więc poweeeer! Dziki wyprane, więc zabieram na siłkę Po głowie chodzi atak na magiczne 40kg hantle...


Cholera, no nic nowego.


Po staremu.



KLATKA(ciężko)+PLECY


Komentarz:
Ostatnio dopracowałem nieco ruch 38kami na skosie, a więc pokusiłem się o te 40. Zawołałem kumatego (w końcu!) gościa do pomocy i wyrzuciłem je nad siebie. Zrobiłem 3 niezbyt pełne ruchy i asekurant zaproponował żebym opuszczał na sam dół, a on pomoże mi tylko w tej fazie. Heh, po fazie niedorobionych pomocników trafiłem na kogoś mega rozgarniętego! I tak zrobiłem 3x sam i 5x z nim. Pierwsze koty za płoty- psychika wie, że miałem to nad sobą i coś powalczyłem. 2 dropy i klata spuchnięta. Na płasko już niestety tak kolorowo nie było No ale nie ma się co dziwić- w zasadzie każda seria od 38 do 32 wykonana na tylko 5 powtórzeń i to nie zawsze pełnych Ale klatkę poczułem, a 2 dropy zrobiły swoje. Na smithu dość ostro, sporo powtórzeń po chwilowej przerwie, klatka kamień. Rozpiętki przyszły z pomocą by jakoś to rozciągnąć.

(masa )
Plecy bez dropów, więc na "lekko". Ciężary takie jak przed tygodniem, ale poszło to jakoś lżej, dobra pompa, zresztą spójrzcie na zdjęcia poniżej






Jutro trening z Bodymasem na old schoolowej siłce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Czawaj
RionNaturalny wiele nie ugram, a i tak będą mówić, że bomba była


Ha ha Pokaż uda jak cię pszczoły pogryzły

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
To mnie Asia poszczypała!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium