SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Cayek - Road to Aesthetics 2017 Start redu 298 str.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No raczej tak. Marian z niego zlazł i narzeka, że jest jak naleśnik, więc sam raczej z niego nie zejdę bo ja i na tym jestem plackiem, a rozmiarowo dzieli nas przepaść Niby miałem też dodać mastera 100 e2d na 6 tyg przed ale lipa bo musiałbym wejść na to minimum 5 czerwca, a wypłatę itp. mam 10 czerwca. Nie wiem, zobaczę.


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-14 19:14:34

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
no to, dlaczego nie zbadasz estro? skoro tren będzie leciał cały czas to potem zmniejszając dawkę IA i sprawdzając kolejny raz wynik będzie miarodajny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem jak jest z badaniem tego na trenie poza tym, że widziałem wyniki ludzi głównie z animala i kilka tu z sfd jak raz wynik był 2x norma, a po paru dniach bez żadnych zmian 3,5x norma. Poza tym lecę e2d tabs jak leciało. Skoro dzisiaj mi powiedział, że różnicy nie będzie w spalaniu fatu czy w dolnych widełkach czy ciut poniżej tylko wtedy gdy zbije go do zera letrozolem, to się posłucham i nie będę na siłę kombinował.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21559 Napisanych postów 30789 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No właśnie xd myślałem, że to oczywiste

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jakby było to bym Ci takich głupich rad nie dawał, kompletnie nie miałem pojęcia o tym, no ale teraz już jasne wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Oj tam, zdarza się. Na pewno zbadam go na dawce e2d po zawodach bo jednak będę chciał trzymać estro w widelkach na masie


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-14 19:41:01

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
Cayek
Skoro dzisiaj mi powiedział, że różnicy nie będzie w spalaniu fatu czy w dolnych widełkach czy ciut poniżej tylko wtedy gdy zbije go do zera letrozolem, to się posłucham i nie będę na siłę kombinował.


Kto? Ciekawe czy rzeczywiście estro = 0 to lepsze spalanie fatu niż np. 15 ( przy widełkach 11-44 ). O ile faktycznie o fat chodzi, a nie wodę. No ale tu dużo zmiennych może być bo np. ponoć też Tren u niektórych wodę trzyma, inni np. zawsze wino na koniec ładują żeby ją wywalić. Trzeba kombinować samemu chyba i szukać rozwiązania pod siebie żeby się tego ostatniego gówna z boczków i dołu plegara pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Halki
Cayek
Skoro dzisiaj mi powiedział, że różnicy nie będzie w spalaniu fatu czy w dolnych widełkach czy ciut poniżej tylko wtedy gdy zbije go do zera letrozolem, to się posłucham i nie będę na siłę kombinował.


Kto? Ciekawe czy rzeczywiście estro = 0 to lepsze spalanie fatu niż np. 15 ( przy widełkach 11-44 ). O ile faktycznie o fat chodzi, a nie wodę.


Wystarczy spojrzeć na zawodników jak smalec itp. z nich leci w ostatnich tygodniach.
A słucham się tylko jednej osoby w tej kwestii (zgaduj zgadula )
bo forumowe rady gdzie 100 trenu e2d to minimum czy wiele innych głupot to jakaś komedia.


Tak w ogóle z innej beczki - dziś cały dzień nie paliłem.
Powiedziałem sobie, że dziś nie kupuje fajek i...miałem takie okrutne parcie
na słodkie żarcie, że to jakaś masakra...
Polazłem, kupiłem, zapaliłem i jak ręką odjął...

Na redukcji to ja chyba tego kuźwa nie rzucę -.-


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2017-05-14 20:21:36

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Ze slodkim to jestes nawkrecany przez opinie jakie lataja w europie.ogladalem galileo i bylo ze w krajach z kropka na czole maja parcie na slone ,bo taka panuje opinia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD i mało ketonów w moczu. Jakieś rady?

Następny temat

proszę o poradę co zakupic

WHEY premium