Dzięki dziewczyny, że czuwajcie na posterunku, bo sama nawet jak widzę, że coś nie tak, to nie wiem, jak to poprawić, a tu zawsze jakieś wskazówki dostaję
Będę poprawiać, a w boxie spróbuję tylko dotykać ławki i wstawać.
Kubeczek to nic strasznego, tampony też mnie kiedyś przerażały, fizjologia i tyle. Można przy okazji trochę lepiej poznać swój organizm.
Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-01 10:10:47
Będę poprawiać, a w boxie spróbuję tylko dotykać ławki i wstawać.
Kubeczek to nic strasznego, tampony też mnie kiedyś przerażały, fizjologia i tyle. Można przy okazji trochę lepiej poznać swój organizm.
Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-05-01 10:10:47
