Wiadomo, że "wszyscy wkoło" to pojęcie względne i na pewno zależy od konkretnej miejscowości, jak to wygląda... Po wpisie Cayka zajrzałam do neta i piszą, że rzeczywiście stwierdzono świńską grypę (łódzkie, lubelskie) i ogólnie dużo zachorowań grypopodobnych: http://www.dzienniklodzki.pl/zdrowie/a/swinska-grypa-w-lodzkiem-szesc-osob-z-wirusem-ah1n1,9376996/ ; http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000175581,ognisko-swinskiej-grypy-w-lubelskim-szpitalu.html A skoro w tak odległych miastach jest ten sam wirus, to pewnie i w innych...
1






